Polecamy na prezent...


12 nowych telewizorów od Panasonic

autor: Anna Paczuska dodane: 11 lutego 2013

1

Oferta telewizorów plazmowych VIERA obejmuje dwanaście nowych modeli — w tym nową sztandarową serię Smart VIERA ZT60 — wyposażonych w ekrany o przekątnej od 42 do 65 cali.
Rozwiązania zastosowane w telewizorach plazmowych VIERA na 2013 r. — w tym serii ZT60, VT60, GT60, ST60 i X60 — opierają się na pięciu kluczowych filarach:

Nowe standardy jakości obrazu — postęp w dziedzinie przetwarzania obrazu i technologii produkcji sprawił, że telewizory Panasonic NeoPlasma na 2013 r. zapewniają najwyższy kontrast i najgłębsze odcienie czerni. Dzięki zastosowaniu nowego czerwonego fosforu udoskonalono odwzorowywanie kolorów, a technologia Focused Field Drive (FFD) 3000 Hz pozwoliła uzyskać najwyższą ostrość ruchu nawet podczas wyjątkowo szybko rozgrywających się scen akcji — to gwarancja zapierających dech w piersi wrażeń.

Panel Studio Master — nowa seria telewizorów plazmowych VIERA ZT60, sztandarowe rozwiązanie firmy Panasonic pod względem jakości obrazu, jest wyposażona w panel Studio Master, zapewniający najgłębsze odcienie czerni i zachwycającą jakość obrazu. Zastosowanie w serii ZT nowego filtru High Contrast Pro przyczynia się do poprawy cieniowania światła zewnętrznego, wyrazistości i przepuszczalności światła. Nowy panel ogranicza odbicia, generując ostrzejszy obraz o większym kontraście nawet w jasnym otoczeniu.

Zaawansowany mechanizm
— modele z serii ZT60 i VT60 zawierają ponadto  mechanizm przetwarzania obrazu Hexa, dzięki któremu podczas oglądania filmów, wydarzeń sportowych lub korzystania z gier z grafiką o wysokiej jakości wyraźnie widać każdy szczegół.

tagi:

Rozrywka wykop blip flaker buzz

Zobacz również