Polecamy na prezent...


3 nowe modele głośników od Logitech

autor: Anna Paczuska dodane: 24 września 2013

0

Logitech zaprezentował dziś trzy nowe, multimedialne pary głośników do użytku domowego. Logitech z200 Multimedia Speakers, Logitech z150 Multimedia Speakers oraz Logitech z50 Multimedia Speaker.

Głośniki dostępne będą w kolorze czarnym i białym. Logitech z200 Multimedia Speakers oferują 10-watową moc brzmienia i silne basy. Zakończony 3,5 mm wtykiem mini jack pozwala na podłączenie głośników do wielu różnych urządzeń, w tym tabletów i smartfonów. Dla podniesienia funkcjonalności głośników, zdecydowano o zamontowaniu panelu sterowania na froncie urządzenia. Boczna kontrolka pozwala na dopasowanie siły basów do indywidualnych preferencji.

6-watowa moc maksymalna głośników Logitech z150 Multimedia Speakers pozwala na wytworzenie donośnego dźwięku stereo, odpowiedniego dla wszystkich użytkowników, którzy muzyki słuchają głównie w zaciszu własnego domu.  Głośniki wyposażone są dodatkowo w wejście słuchawkowe, a także możliwość podłączenia sprzętu do laptopa czy smartfona. Logitech z150 Multimedia Speakers będą dostępne w kolorze czarnym i białym.

Logitech z50 Multimedia Speaker to najmniejsze gabarytowo głośniki z nowej kolekcji, ale 10 watowa siła dźwięku sprawia, że wydobywa się z nich naprawdę mocne brzmienie.  Urządzenie wyposażone jest w zakończony 3,5 mm wtykiem mini jack, dzięki czemu głośniki połączysz z laptopem lub smartfonem. Logitech z50 Multimedia Speaker dostępne będą w trzech kolorach: różowym, szarym i niebieskim.

Logitech z200 Multimedia Speakers, Logitech z150 Multimedia Speakers i Logitech z50 Multimedia Speaker dostępne będą w Europie na początku września 2013 w sugerowanej przez producenta cenie: 89,99 pln – 129,99 pln.

tagi:

Audio wykop blip flaker buzz

Zobacz również