Polecamy na prezent...


Airwave HD – kolorowy głośnik na wakacje

autor: Anna Paczuska dodane: 30 czerwca 2013

0

Airwave HD to bezprzewodowy głośnik korzystający z technologii Bluetooth wzbogaconej funkcją łączności NFC. Oznacza to, że by nawiązać połączenie między głośnikiem a smartfonem lub innym urządzeniem mobilnym wyposażonym w technologię NFC, wystarczy na chwilę je ze sobą zetknąć.

Airwave HD współpracuje również  z urządzeniami nieposiadającymi funkcji NFC. Dzięki technologii Bluetooth połączyć go można z telefonami, tabletami, komputerami i odtwarzaczami MP3, zaś standardowe wejście analogowe AUX In pozwala też na współpracę z nadajnikami niewyposażonymi w technologie bezprzewodowe.

Nowością w głośniku Airwave HD jest zastosowanie technologii Creative Multipoint. Jest to funkcja umożliwiająca podłączenie do głośnika aż dwóch inteligentnych urządzeń. Dzięki niej osoby posiadające np. zarówno smartfona, jak i tablet, nie muszą każdorazowo rozłączać i łączyć ich z głośnikiem w chwili zmiany źródła nadawania dźwięku – w razie potrzeby, w trakcie słuchania muzyki z tabletu, wystarczy ją zatrzymać i bez konieczności zrywania jednego oraz nawiązywania kolejnego połączenia, możliwe jest natychmiastowe przejście na odtwarzanie z drugiego źródła.

Na szczycie obudowy umieszczone zostały przyciski włączania/wyłączania, zmieniania poziomu głośności oraz parowania urządzeń Bluetooth. Tuż obok nich znalazł się niewielki, wbudowany mikrofon, dzięki któremu głośnik może się przeistoczyć w niezwykle wygodne narzędzie do prowadzenia rozmów telefonicznych. O aktualnym trybie działania głośnika informuje migająca dioda oraz powiadomienia głosowe – dzięki nim w łatwy i szybki sposób można dowiedzieć się np. o aktualnym procentowym poziomie naładowania baterii.

Cena: ok. 600 zł

tagi:

Audio Gadżety wykop blip flaker buzz

Zobacz również