Polecamy na prezent...


Alienware – laptopy dla graczy za ok. 10 000 zł

autor: Anna Paczuska dodane: 8 sierpnia 2013

0

Alienware prezentuje swoje nowe, potężne laptopy Alienware 17  i Alienware 18.

Stylistyka nowych laptopów Alienware nawiązuje do konstrukcji silników odrzutowych samolotów stealth. Ich obudowy składają się z anodyzowanego aluminium i korpusu ze stopu magnezu. Dzięki temu, że ponad 60% głównych komponentów mechanicznych zostało stworzonych z różnych stopów metali, nowe laptopy są niezwykle wytrzymałe. Klawiatura mocowana jest do wzmocnionej płyty, co pozwala na wygodne pisanie, a skok klawiszy i ich responsywność zostały specjalnie dobrane do potrzeb graczy.

Nowe laptopy Alienware posiadają czterordzeniowe procesory czwartej generacji Intel Core i7 oraz karty graficzne NVIDIA GeForce serii 700. Pamięć operacyjna DDR3L oferuje niezwykle wysoki transfer przy niższych napięciach, co zwiększa czas pracy na baterii. Dodatkowo Alienware 17 i 18 mogą współpracować z czterema dyskami twardymi jednocześnie.

Zwolennicy trójwymiarowej rozrywki mogą korzystać z opcjonalnego panelu 3D, dostępnego w Alienware 17, natomiast Alienware 18 wyposażony jest w ekran Full HD w technologii PLS, zapewniającej szerokie kąty widzenia. Wszystkie laptopy Alienware posiadają karty Ethernet Killer produkcji Qualcomm, głośniki certyfikowane przez Klipsch oraz karty dźwiękowe, zgodne z Dolby Home Theater v4.

Laptopy Alienware 17 i Alienware 18  są dostępne na stronie www.dell.pl oraz w wybranych sklepach komputerowych.

Ceny:

Alienware 17 – 7,899 zł
Alienware 18 – 11,699 zł

tagi:

Komputery i laptopy Zabawki i gry wykop blip flaker buzz

Zobacz również