Polecamy na prezent...


AQUOS LED 3D LE650 i LE750: nowe telewizory od Sharpa

autor: handlosfera dodane: 12 czerwca 2013

0

Nowe modele AQUOS dostępne są w trzech rozmiarach ekranu: 39, 50 i 60 cali.

Telewizory Sharp AQUOS LED 3D – LE750 i LE650 to modele Full HD wyposażone w technologię aktywnego podświetlenia Active Motion 200. Zarówno model LE750 jak i LE650 to telewizory LCD o krawędziowym podświetleniu LED, oferujące obraz 3D. Telewizory te zapewniają m.in.: łączenie z siecią poprzez WiFi, streaming multimediów z urządzeń przenośnych (od lipca), serwis AQUOS Net + z otwartą przeglądarką i dwurdzeniowym procesorem. Telewizory w rozmiarze ekranu 60 cali wyposażono w panel X-Gen oraz technologię produkcji – UV2A.

Telewizory posiadają jeszcze szereg innych funkcjonalności, są wśród nich, m.in.: odtwarzacz multimediów udostępnianych przez sieć DLNA lub z pamięci USB, funkcja nagrywania programów PVR i włączania „pauzy na żywo” (Time Shift+) z wykorzystaniem pamięci USB, zapewniająca łatwe programowanie i dostęp do zarejestrowanych nagrań, a także HbbTV, czyniąca z telewizora prawdziwe interaktywne centrum domowej rozrywki. Do nowych modeli Sharp AQUOS LED 3D możliwe będzie od lipca podłączenie klawiatury bądź myszki, a już od czerwca będzie możliwe sterowanie telewizorem za pomocą specjalnej aplikacji na smartfona.

Telewizory LE650, jak i LE750 wyposażono w tuner DVB-T umożliwiający odbiór naziemnej telewizji cyfrowej. Na rynku polskim oferowane są także siostrzane serie LE650 i LE750. Są to modele LE652 i LE752, które dodatkowo wyposażone są w tuner DVB-S.

tagi:

Rozrywka wykop blip flaker buzz

Zobacz również