Polecamy na prezent...


ASUS Fonepad – 7-calowy tablet z funkcją dzwonienia niebawem dostępny w Polsce

autor: Anna Paczuska dodane: 30 kwietnia 2013

0

Fonepad to 7-calowy tablet, pracujący na systemie Android, który posiada funkcję wykonywania połączeń telefonicznych. Urządzenie będzie dostępne na polskim rynku w maju. Oficjalna cena jeszcze nie została podana.

Urządzenie wyposażono w procesor Intel® Atom™ Z2420, w pełni kompatybilny z systemem Android. Tablet posiada 7-calowy ekran z 10-punktową matrycą multidotykową. Fonepad posiada wbudowaną antenę 3G HSPA+.

Tabletu można używać do prowadzenia rozmów telefonicznych, zarówno przy użyciu wbudowanego mikrofonu cyfrowego z funkcją redukcji szumów, jak i opcjonalnego zestawu słuchawkowego Bluetooth. Urządzenie jest bardzo mobilne – waży niespełna 340g przy grubości 10,4 mm.

Fonepad jest dostępny w wersjach z 8GB i 16GB wbudowanej pamięci oraz posiada wejście na kartę SD. Tablet posiada przednią kamerę (1.2MP) oraz opcjonalną, tylną (3MP), która pozwala nagrywać filmy w jakości 720p HD.

ASUS Fonepad będzie dostępny na polskim rynku już w maju. Oficjalna cena urządzenia na polski rynek jeszcze nie jest znana.

tagi:

Komórki PDA i GPS wykop blip flaker buzz

Zobacz również