Polecamy na prezent...


BackBeat GO – lekkie słuchawki od Plantronics

autor: Anna Paczuska dodane: 3 czerwca 2013

0

BackBeaty ważą 13 gramów i łatwo zmieścić je nawet w najmniejszej kieszonce. Połączone są płaskim nieplączącym się kablem. Oferowane są w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i czarnej.

Z odtwarzaczem muzyki słuchawki połączą się bezprzewodowo i dlatego są bardzo użyteczne podczas treningu, dostarczając przy tym pełny dźwięk stereo. Sterowanie muzyką ułatwiają umieszczone na kablu intuicyjne przyciski, które służą do regulowania głośności, zatrzymania muzyki i zmiany utworów.

W czasie ćwiczeń na świeżym powietrzu nic nie zakłóci ci spokoju, bo słuchawki posiadają funkcję cyfrowej redukcji szumu otoczenia. Są niezawodne nawet jeśli zamokną, bo wykorzystują technologię P2i, która zabezpiecza je przed wilgocią. Nano-powłoczka nakładana w procesie produkcji daje im niewidoczną ochronę.

Przy użyciu tych lekkich słuchawek możesz słuchać muzyki lub prowadzić rozmowy nieprzerwanie do 4,5 godziny. Wskaźnik baterii pokaże ci poziom ich naładowania na wyświetlaczu iPhone’a lub iPad’a, czy telefonu z systemem Android. Kabel USB 2-w-1 sprawi, że zarówno słuchawki, jak i smartfon będą stale naładowane i gotowe do użycia.

W zestawie znajdują się trzy rozmiary miękkich regulowanych wkładek dousznych ze stabilizatorami do wyboru.

Dystrybutorem słuchawek jest firma KONTEL.

tagi:

Audio wykop blip flaker buzz

Zobacz również