Polecamy na prezent...


Baterie, które działają 70% dłużej

autor: Anna Paczuska dodane: 22 maja 2013

0

Twój ulubiony gadżet nagle przestał działać. Znowu musisz wymienić baterie? Chyba nie ma nic bardziej frustrującego. Teraz, częste korzystanie z ulubionego sprzętu nie musi wcale oznaczać częstej wymiany baterii i dodatkowych kosztów z nią związanych.

Zużywające dużo energii lampy błyskowe czy kontrolery do konsol do gier to urządzenia, z których lubimy korzystać i to często. Niestety, tego typu urządzenia zużywają dużo energii, co niestety kończy się tym, że musimy w nich często wymieniać baterie. Dlatego warto zwrócić uwagę, na baterie, które wybieramy, bo mogą one nam pomóc zaoszczędzić pieniądze i…czas.

Do sprzętów charakteryzujących się dużym zużyciem energii, tam gdzie często wymieniamy baterie, firma Energizer stworzyła baterie Maximum z technologią PowerBoost, która sprawia, że baterie działają aż do 70% dłużej niż standardowe baterie alkaliczne. Dodatkowo, baterie alkaliczne z technologią PowerBoost zachowują moc do 10 lat.  Baterie Energizer Maximum z technologią PowerBoost dostępne są w rozmiarze AA oraz AAA.

tagi:

Peryferia wykop blip flaker buzz

Zobacz również