Polecamy na prezent...


Beats – głośniki w pigułce

autor: Anna Paczuska dodane: 22 czerwca 2013

0

Smartfony oraz tablety coraz częściej pełnią rolę odtwarzacza muzycznego. Niestety jakość dźwięku wydostająca się z głośników mobilnych terminali pozostawia wiele do życzenia.

Dlatego młodzi użytkownicy komórek bądź tabletów chętnie sięgają po zewnętrzne głośniki, oferujące porządną jakość i mocne brzmienie. Do tej grupy produktów zalicza się Beats Pill, głośnik o kształcie pigułki. Niewielkie urządzenie, ważące zaledwie 0,3 kilograma jest w stanie wydobyć z siebie dźwięk o mocy 12 W. Głośnik komunikuje się ze źródłem dźwięku przez Bluetooth lub za pośrednictwem przewodu. Urządzenie składa się z czterech przetworników dźwięku.

Beats Pill oprócz technologii Bluetooh obsługuje również NFC. Tradycyjna metoda bezprzewodowego łączenia urządzeń, polegająca na parowaniu, jest czasochłonna. Dzięki NFC proces jest znacznie szybszy, wystarczy przybliżyć telefon kompatybilny z NFC do głośnika i następuje automatyczne połączenie. Głośniki oprócz odtwarzania muzyki mogą też spełniać rolę zestawu głośnomówiącego. Ich czas pracy na baterii wynosi około 7 godzin przy poziomie głośności 80 decybeli.

Głośniki Beats Pill są dostępne w trzech kolorach – białym, czarnym i czerwonym, ich cena w Hama Polska wynosi 849 złotych.

tagi:

Audio Gadżety wykop blip flaker buzz

Zobacz również