Polecamy na prezent...


Bezpłatna aplikacja IOMEGA LINK

autor: Anna Paczuska dodane: 11 listopada 2011

0

Wystarczy pobrać Iomega Link ze sklepu Apple iTunes na iPhone’a, iPada lub iPoda Touch, by mieć stały dostęp do zdjęć, muzyki i filmów zgromadzonych na dyskach sieciowych Iomega.

Firma Iomegaprezentuje Iomega Link – bezpłatną, mobilną aplikację dla systemu iOS 5, która pozwala urządzeniom z tym system na dostęp do plików znajdujących się na macierzach dyskowych Iomega.

Iomega Link jest aplikacją dostępną w sklepie Apple iTunes, przeznaczoną do współpracy z dyskami sieciowymi Iomega.  Iomega Link zapewnia w prosty sposób dostęp do urządzeń sieciowych przez WiFi, 3G lub innowacyjną technologię Iomega Personal Cloud. Wystarczy pobrać i zainstalować bezpłatną aplikację na iPhone’a, iPada lub iPoda Touch, tworząc bezpośrednie połączenie służące do transferu plików i strumieniowego przesyłu filmów z dysków Iomega. Użytkownik, niezależnie od tego gdzie się znajduje, ma stały ostęp do zdjęć, muzyki i filmów zgromadzonych na dyskach sieciowych Iomega. Iomega Link umożliwia także  archiwizację kontaktów i zdjęć z urządzeń Apple na dyskach Iomega.

Iomega Link działa na urządzeniach z nowym systemem iOS 5.0,  a także iOS 4.2i 4.3, takich jak: iPad, iPad 2, iPhone 3GS, iPhone 4 i iPod Touch.

Iomega Link współpracuje z następującymi urządzeniami Iomega:

–             Iomega® Home Media Network Hard Drive, Cloud Edition

–             Iomega® StorCenter™ ix2-200, Cloud Edition

–             Iomega® StorCenter™ ix4-200d, Cloud Edition

–             Iomega® StorCenter™ px4-300d

–             Iomega® StorCenter™ px6-300d

Iomega Link obsługuje następujące języki: angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański i portugalski.

Iomega Link jest już dostępny bezpłatnie w Apple iTunes.

tagi:

Apple wykop blip flaker buzz

Zobacz również