Polecamy na prezent...


Bezprzewodowe soundbary z lampami próżniowymi

autor: Anna Paczuska dodane: 19 czerwca 2013

0

Samsung HW-F750 i HW-F751 mają całkowitą moc (RMS) 310W. Dzięki wbudowanemu przedwzmacniaczowi wyposażonemu w lampy próżniowe, dźwięk zyskuje dodatkową oktawę bez zniekształceń.

Funkcja SoundShare pozwala bezprzewodowo połączyć listwę głośnikową z telewizorem za pomocą technologii Bluetooth, która umożliwia też bezprzewodowe odtwarzanie muzyki z smartfonów czy tabletów.

Soundbary Samsung HW-F750 i HW-F751 to systemy z oddzielnym, bezprzewodowym aktywnym subwooferem, który można ustawić w dowolnym miejscu, aby uzyskać optymalne nagłośnienie pomieszczenia. Obraz wyświetlany na ekranie może być dodatkowo wzbogacany o doskonały dźwięk 3D Sound Plus.

Funkcja Smart Volume odpowiada za inteligentną regulację głośności. Soundbary Samsung korzystają  z technologii równoważenia dźwięku i intuicyjnie dostosowują poziom głośności w czasie rzeczywistym, tworząc dostrojoną do akcji filmu przestrzeń dźwiękową. Smart Volume utrzymuje też równowagę dźwiękową pomiędzy wyświetlanymi scenami. W zestawach dostępne są zaawansowane formaty Dolby Digital i DTS oraz system automatycznej kalibracji dźwięku (ASC).

Samsung HW-F750 i HW-F751 odtwarzają formaty: AAC, MP3, WAV, WMA, WMV, OGG, FLAC.

Ceny:
HW-F750 – 2999 PLN
HW-F751 – 2999 PLN

tagi:

Audio wykop blip flaker buzz

Zobacz również