Polecamy na prezent...


Bezprzewodowy głośnik Creative T3150 Wireless

autor: Anna Paczuska dodane: 24 kwietnia 2013

0

Wykorzystanie bezprzewodowej technologii Bluetooth umożliwia połączenie głośnika nie tylko z laptopami, ale również smartfonami i tabletami.

Rozwiązanie to gwarantuje wszechstronność zestawu T3150 Wireless – spełni on oczekiwania zarówno jako głośnik komputerowy do oglądania filmów, jak i poręczny zestaw do słuchania muzyki.

Creative T3150 Wireless wyposażony został w autorską technologię IPF – Image Focusing Plate – której ulepszoną odsłonę producent przedstawił już pod koniec zeszłego roku, podczas premiery zestawów Inspire T6300 i T3300. Dzięki płytce skupiającej, będącej rdzeniem technologii IPF, możliwe jest poszerzenie obszaru odsłuchu dźwięku i poprawienie jego kierunkowości. Dzięki temu głośniki oferują mocniejszy i bardziej wyrazisty dźwięk, bez utraty dokładności tonalnej.

Oprócz dwóch głośników satelitarnych, w zestawie T3150 Wireless znalazł się głośnik niskotonowy, wewnątrz którego umieszczona została rozszerzająca się ku dołowi tuba – jej umiejscowienie i ukształtowanie zapewniają odbiór czystych i głębokich basów.

Technologie i rozwiązania zastosowane w zestawie Creative T3150 Wireless:

  • Technologia Bluetooth pozwalająca na bezprzewodowe przesyłanie dźwięku w zasięgu 10 metrów z każdego laptopa, smartfona, tabletu i innego urządzenia wyposażonego w moduł Bluetooth.
  • Technologia Creative IFP poprawiająca kierunkowość i obrazowanie dźwięku, przy jednoczesnym zachowaniu dokładności tonalnej i zwiększeniu wyrazistości odtwarzanej muzyki.
  • Subwoofer wyposażony w rozszerzającą się ku dołowi tubę, umożliwiającą uzyskanie czystych basów i zwiększenie wrażenia przestrzenności dźwięku.
  • Przewodowy pilot z włącznikiem zasilania i wygodną funkcją regulacji głośności.

Zestaw Creative T3150 Wireless dostępny będzie w sprzedaży w maju 2013 roku. Jego cena wyniesie 289 PLN.

tagi:

Audio wykop blip flaker buzz

Zobacz również