Polecamy na prezent...


Boombox GX-M10 od Sharpa

autor: Anna Paczuska dodane: 4 października 2012

0

Boombox GX-M10 firmy Sharp łączy kultowego ducha lat 80-tych z innowacyjnymi rozwiązaniami. Zestaw wyposażony został w stację dokującą iPod/iPhone, port USB, wejście dla mikrofonu i dla gitary oraz aż 100 Watów mocy.

Zintegrowana stacja dokująca, odpowiednia dla takich urządzeń jak iPod i iPhone4, oznacza łatwe podłączenie do świata muzyki firmy Apple. Dla bezpieczeństwa, stacja dokująca urządzeń iPod/iPhone, gdzie również można ładować odtwarzacz, znajduje się pod przezroczystą, zamykaną pokrywą ochronną. Zadokowanym urządzeniem iPod można bezpośrednio sterować za pomocą oddzielnych przycisków na boomboksie lub przycisków na pilocie zdalnego sterowania.

Inne źródła muzyki, np. odtwarzacz MP3, można podłączyć poprzez port USB znajdujący się z przodu urządzenia. Do boomboksa GX-M10 można podłączyć praktycznie każdy nośnik zgodny ze standardem USB i odtwarzać nagraną na nim muzykę. Inne dostępne źródła sygnału to zintegrowany czytnik płyt CD, CD-R/RW i plików MP3 oraz radio (zakres FM) z systemem RDS. Aktywnych miłośników muzyki, którzy preferują słuchanie i odtwarzanie własnej muzyki (na żywo), usatysfakcjonuje dodatkowe wejście mikrofonowe i gitary.

Wyjątkowo wydajne głośniki basowe, emitujące dźwięki o mocy 100 Watów poprzez dwa 13-centymetrowe głośniki niskotonowe z kanałami bass-reflex sprawiają, że boombox jest potężnym urządzeniem do odtwarzania dźwięku. Kształt urządzenia zapobiega wszelkim niepożądanym wstrząsom, zapewniając jednocześnie żywy i czysty dźwięk. Głośniki przednie odpowiedzialne są za emisję średnich i wysokich częstotliwości.

Boombox można zasilać z baterii lub bezpośrednio z sieci elektrycznej. Dostępny jest również opcjonalny 12-woltowy zasilacz, który umożliwia korzystanie z urządzenia w autobusie wycieczkowym, samochodzie lub np. na łodzi. Konstrukcję urządzenia dopełnia podświetlany na pomarańczowo wyświetlacz i gniazdo słuchawkowe. Dostarczony w zestawie pasek na ramię zapewnia uniwersalność boomboxa, z którego można korzystać w dowolnym miejscu.

Sugerowana cena detaliczna modelu GX-M10 to 1099 PLN. Od października urządzenie będzie dostępne w jaskrawopomarańczowym kolorze.

tagi:

Audio Gadżety wykop blip flaker buzz

Zobacz również