Polecamy na prezent...


Co podarować w tegoroczne Walentynki?

autor: Ewa dodane: 7 lutego 2014

0

Walentynki to oprócz problemu z organizacją idealnego wieczoru przede wszystkim szczególne upominki, które kojarzą się z tym dniem. Jeśli wciąż szukasz inspiracji w kategorii “Walentynki – prezenty”, mamy dla Ciebie kilka ciekawych propozycji.

Walentynkowe prezenty dla niej:
Zaskakujący Kubeczek

W ciągu całego roku nie ma dnia, którego aura jeszcze bardziej sprzyjałaby wyznawaniu swoich uczuć. W żadnym wypadku nie możesz go przegapić! Ale jak niebanalnie, a do tego subtelnie powiedzieć komuś, że się go kocha? Można na przykład podarować Zaskakujący Kubeczek, który “powie” to za nas! Wystarczy zalać go wrzątkiem, a on zmieni kolor, odsłaniając jednocześnie nasze uczucia. Można zrobić to w bardziej uroczy sposób? Chyba nie. :)

Źródło: Zaskakujący Kubeczek

Diamentowy Brelok


Każda kobieta kocha diamenty, więc Walentynki to świetna okazja, żeby jej jeden podarować! Bo co bardziej świadczy o naszych uczuciach, niż to, że pomagamy komuś spełniać jego marzenia? ;) Ten diament co prawda nie jest prawdziwy, ale za to jest dużo większy od innych diamentów.

Źródło: Diamentowy Brelok

Zegar z ramkami na zdjęcia


Walentynki to też idealna okazja do wspominania. A kobiety przecież kochają wspomnienia! W związku z tym warto chociaż na chwilę przypomnieć jej to, co już za nami. Najbardziej pomocne w tym okażą się zdjęcia i zapachy z przeszłości. Prezentem, który przeniesie ją do świata wspomnień, będzie zegar z ramkami na zdjęcia. Wystarczy, że ozdobisz go Waszymi ulubionymi wspólnymi zdjęciami, a papier, którym go opakujesz, skroplisz zapachem, który przypomni jej początki Waszego związku. Przekonaj się, jak silną moc mają wspomnienia!

Źródło: Zegar z ramkami na zdjęcia

Walentynkowe prezenty dla niego:
Biurkowy dzwonek na sex


Kto powiedział, że Walentynki muszą być tylko romantyczne? Mogą przecież do tego być zabawne! Biurkowy dzwonek na sex, który jest dedykowany ludziom z dystansem, sprawi, że tegoroczne Święto Zakochanych takie właśnie będzie. Jeśli temperatura Waszych uczuć – mimo mrozu na zewnątrz – jest wciąż wysoka, nie ma szans, aby Twojemu mężczyźnie ten prezent się nie spodobał… ;)

Źródło: Biurkowy dzwonek na sex

Kuszące Kielony


Te kieliszki wywołują uśmiech na twarzy większości mężczyzn, więc prawdopodobieństwo, że Twój zareaguje podobnie, jest duże. Dzięki Kuszącym Kielonom Twój mężczyzna będzie czuł się królem każdej imprezy, a za każdym razem, kiedy spojrzy na nie, pomyśli o Tobie.

Źródło: Kuszące Kielony

Sexy fartuszek dla niej

Znasz to? Kochanie, specjalnie dla Ciebie kupiłam sobie coś nowego! ;) Kiedy pokażesz się mu w tym fartuszku, nie będzie miał odwagi złościć się na Ciebie, że właściwie to… kupiłaś coś dla siebie, zamiast dla niego. Musicie przecież pamiętać, że jeden obraz wart jest więcej niż tysiąc słów.

To oczywiście także prezent z przymrużeniem oka. Jeśli jednak to on rządzi w Waszej kuchni lub chcecie tego dnia wspólnie coś przyrządzić, możesz zaopatrzyć go w taki sam fartuszek dedykowany mężczyznom.

Źródło: Sexy fartuszek dla niej oraz Sexy fartuszek dla niego

Gadżety wykop blip flaker buzz

Zobacz również