Polecamy na prezent...


DNS-327L – dysk ze wsparciem dla chmury

autor: Anna Paczuska dodane: 26 sierpnia 2013

0

D-Link wprowadza na rynek sieciowy serwer plików ze wsparciem dla usług chmury – model DNS-327L. Zamknięte w białej obudowie urządzenie umożliwia  zdalny dostęp do dokumentów i plików multimedialnych przechowywanych na dyskach NAS.

Z poziomu urządzeń mobilnych można się połączyć z DNS-327L przy użyciu aplikacji Access NAS, przeznaczonej dla systemów operacyjnych iOS i Android. Dzięki temu bezpieczna archiwizacja plików na DNS-327L jest możliwa bez użycia kabla USB i pośrednictwa komputera PC. Nowe urządzenie charakteryzuje się większą wydajnością – to efekt wyposażenia go w procesor taktowany zegarem 1,2 GHz. DNS-327L umożliwia umieszczenie dwóch 3,5 calowych dysków SATA o pojemności do 6 TB.

DNS-327L zaprojektowano z myślą u przechowywaniu treści multimedialnych – muzyki, filmów oraz zdjęć. Przykładowo zdjęcia z wakacji zrobione smartfonem lub tabletem można zarchiwizować na dysku NAS w każdej chwili za pomocą aplikacji na urządzenia mobilne. Użytkownik ma także dostęp do znajdujących się na urządzeniu dokumentów przez cały czas, bez względu na miejsce w którym przebywa. Natomiast wbudowany klient peer-to-peer (P2P) umożliwia nieograniczone pobieranie treści z Internetu. Urządzenie wyposażono także w UPnP Media Server z certyfikacją DLNA, umożliwiający strumieniowe przesyłanie treści multimedialnych wprost do urządzeń PlayStation3, Microsoft Xbox 360 lub odbiorników telewizyjnych z obsługą internetu.

Cena: 600 zł

tagi:

Peryferia wykop blip flaker buzz

Zobacz również