Polecamy na prezent...


Gadżet na wakacje: miniaturowe głośniki bluetooth ZM-S600B

autor: Anna Paczuska dodane: 30 lipca 2013

0

W kilka sekund podłączysz je do smartfona, tabletu czy laptopa – w domu, w podróży czy podczas wypoczynku w plenerze.

Zalman wprowadził do sprzedaży niewielkie głośniczki bluetooth w kształcie przypominającym sześcian, których wbudowana bateria litowo-polimerowa umożliwiają korzystanie z nich w dowolnym miejscu. Urządzenia mają ciekawy design i pozwalają na odtwarzanie muzyki nawet do 8 godzin na jednym naładowaniu.

Łączna waga głośników to  120 g przy wymiarach 52 x 52 x 38 mm. Zasięg modelu ZM-S600B wynosi do 10 m. Głośniki są kompatybilne z niemal każdym urządzeniem mobilnym (smartfonem, laptopem czy tabletem) wyposażonym w bluetooth.

Głośniki mają po 3 W mocy oraz 40 mm przetworniki, przetwarzają dźwięki w zakresie 100–20 000 Hz. Warto dodać, że jeden z głośników ma wbudowany mikrofon. O statusie i trybie pracy urządzeń informują niebieskie i czerwone diody.

Na bocznej ściance jednego z głośniczków umieszczono 5 przycisków służących do: regulowania głośności muzyki/konferencji, przewijania utworów, uniwersalny przycisk do włączania/wyłączania słuchawek, parowania ich ze wskazanym urządzeniem nadającym sygnał bluetooth, a także włączania utworów/pauzowania/odbierania połączeń/kończenia ich i odrzucania.

Cena: 150 zł

tagi:

Audio wykop blip flaker buzz

Zobacz również