Polecamy na prezent...


Gadżet na wakacje: obudowa iPhone’a 5 do nurkowania

autor: Anna Paczuska dodane: 11 lipca 2013

0

LifeProof  wprowadził do sprzedaży najnowsze rozwiązanie – etui do iPhone’a 5.  Chroni ono telefon przed skutkami różnych nieoczekiwanych wydarzeń, na jakie jest narażony podczas codziennego użytkowania.

LifeProof frē został zaprojektowany w celu ochrony i wzmocnienia cieńszej i delikatniejszej konstrukcji iPhone’a 5. Obudowa została dostosowana do nowego modelu iPhone’a tak, aby zachować jego pełną funkcjonalność i zapewnić możliwość korzystania z wszystkich przycisków. Chroni gniazdo słuchawkowe i port ładowania, jednocześnie nie blokując dostępu do nich. Dodatkowo, zabezpiecza głośnik i mikrofon, poprawiając równocześnie jakość dźwięku, dzięki technologiom ClearVoice oraz Sound Enhancement System. Wizjer ze wzmocnionego szkła, powleczonego podwójną warstwą refleksyjną zapewnia jakość podwodnych zdjęć i filmów.

LifeProof frē ma certyfikat szczelności IP-68, dotyczący ochrony przed wodą, brudem i śniegiem – iPhone w obudowie można zanurzyć w wodzie do głębokości 2 metrów. Każda obudowa LifeProof, zanim trafi do rąk użytkownika, przechodzi test szczelności w fabryce. Przy tak dobrej ochronie, LifeProof frē zwiększa grubość telefonu o 1,5 mm i waży jedynie 29,8 g.  Obudowa występuje w 2 wersjach kolorystycznych: czarnej i białej.

Cena: 300 zł

tagi:

Gadżety Komórki wykop blip flaker buzz

Zobacz również