Polecamy na prezent...


Gadżet na wakacje: przenośne ładowarki

autor: Anna Paczuska dodane: 23 sierpnia 2013

0

Verbatim poszerza swoją ofertę przenośnych ładowarek Power Pack. Oprócz modeli Ultra-Slim i AA Power Pack, w sprzedaży będą również dostępne modele Dual USB oraz Portable Power Pack.

Urządzenia Power Pack sprawdzają się zarówno podczas podróży służbowych, jak i turystycznych – wszędzie tam, gdzie dostęp do gniazdek elektrycznych może być utrudniony. W portfolio firmy Verbatim można znaleźć zarówno małe, kieszonkowe ładowarki, jak i duże zestawy zasilające, umożliwiające ładowanie laptopów. Obecnie wszystkie produkty z linii Power Pack są wyposażone we wskaźniki pokazujące stopień naładowania baterii, bądź przebieg operacji ładowania.

Dual USB Power Pack jest dostępny w trzech wersjach o różnych pojemnościach – 5200 mAh, 8400 mAh i 10 000 mAh. Pojemności te są na tyle duże, że do ładowarki mogą być podłączone dwa urządzenia jednocześnie. Model
o największej pojemności dysponuje mocą  potrafiącą w pełni naładować baterię tabletu. Ceny ładowarki to 189,90 PLN, 209,90 PLN i 249,90 PLN.

Portable Power Pack jest kieszonkową ładowarką, dostępną w pojemnościach 2200 mAh i 3500 mAh. Bardzo dobrze sprawdza się przy ładowaniu mniejszych gadżetów, np. smartfonów. Cena detaliczna urządzenia to 119,90 PLN  i 139,90 PLN.
AA Power Pack pozwala na zasilanie gadżetów elektronicznych dzięki zwykłym bateriom alkalicznym lub akumulatorom. Urządzenie waży jedynie 40 gram i umożliwia naładowanie 75 proc. pojemności baterii smartfona. Sugerowana cena ładowarki to 79,90 PLN.

Ultra-Slim Power Pack posiada lekką baterię litowo-polimerową o pojemności 1200 mAh i jest wyposażony we wbudowany kabel ładujący USB. Jest wielkości smartfona, a może dostarczyć moc pełnowymiarowej ładowarki. Sugerowana cena urządzenia to 119,90 PLN.

tagi:

Gadżety wykop blip flaker buzz

Zobacz również