Polecamy na prezent...


Gadżety dla graczy od NITHO

autor: Anna Paczuska dodane: 4 lipca 2012

0

W obliczu wciąż zwiększającej się popularności konsoli Playstation 3 oraz Xbox poszukiwaliśmy produktów, które spełnią oczekiwania fanów wirtuanej rozrywki. W ofercie znajdziemy między innymi ładowarki i stacje dokujące, pistolety dedykowane konsoli PS3, pady oraz wiele innych.

Dla miłośników tradycyjnych platformówek NITHO proponuje kontrolery bezprzewodowe, takie jak unikalny NEO -  który oprócz standardowych funkcji jest wyposażony w zestaw przycisków do kontroli odtwarzania filmów. Nie potrzebujesz dzięki temu dodatkowego pilota.

Nie jest tajemnicą, że intensywne granie wymaga dużych nakładow energii. Bezprzewodowe pady oraz kontrolery Playstation Move odmawiają posłuszeństwa zawsze w kulminacyjnym momencie. Stacja dokująca gwarantuje, że drugi komplet kontrolerów będzie czekał w gotowości, a dzięki ładowarce CHARGE & PLAY możesz ładować swój sprzęt nie przerywając grania. W ofercie znajdują się stacje dla Xboxa (w tym ładowarka indukcyjna, niewymagająca podłączania kabli) i Playstation 3.

Dla wszystkich fanów gier z gatunku First Person Shooter, takich jak Killzone, Call of Duty, Far Cry, czy Battlefield stworzono pistolety dedykowane Playstation 3 Move. Do rozrywki sieciowej przyda się także słuchawka Bluetooth, która zapewnia kilkanaście godzin nieprzerwanego grania na jednym ładowaniu wbudowanej baterii litowej.

Źródło: Arkas

tagi:

Gadżety Rozrywka Zabawki i gry wykop blip flaker buzz

Zobacz również