Polecamy na prezent...


Genius Manticore – nowa klawiatura dla graczy

autor: Anna Paczuska dodane: 22 września 2013

0

Firma Genius wprowadziła na rynek klawiaturę z serii GX-Gaming. Manticore wyposażona została w 8 programowalnych klawiszy, na których ustawić można do 24 makr oraz przycisk Master Record do ich intuicyjnego programowania.

Nowa klawiatura Genius, swoją nazwę i drapieżny wygląd zawdzięcza mitycznemu perskiemu stworzeniu. Tak, jak legendarna Mantykora była połączeniem trzech istot (ludzka głowa, ciało lwa i ogon skorpiona), tak w klawiaturze umożliwiono zmianę koloru podświetlenia w trzech różnych obszarach. Jasność podświetlenia może być dodatkowo regulowana na czterech poziomach.

Klawiatura posiada 6 klawiszy funkcyjnych do szybkiej kontroli multimediów oraz funkcję anti-ghosting, zapobiegającą blokowaniu się urządzenia, przy wciśnięciu wielu przycisków jednocześnie.

Częstotliwość próbkowania portu USB to 1000 Hz. W związku z tym reakcja na naciśnięcie klawisza jest ośmiokrotnie szybsza niż w przypadku standardowych klawiatur, gdzie próbkowanie wynosi 125 Hz.

Zzastosowanie gumowych podkładek zapobiega przesuwaniu się klawiatury po powierzchni biurka. Urządzenie wyposażono również w dwa porty USB 2.0, które umożliwiają podłączenie dodatkowych akcesoriów. Długość kabla, zakończonego pozłacanym stykiem USB, wynosi 1,8m.

Dołączone oprogramowanie o nazwie Scorpion UI pozwala w pełni wykorzystać możliwości nowej klawiatury. Dzięki niemu gracz może m.in. ustawić do 24 makr, a także stworzyć trzy profile, przeznaczone do różnych typów gier. Oprogramowanie współpracuje z systemami z rodziny Windows (8/7/Vista/XP).

Cena: ok. 200 zł

YouTube Preview Image

tagi:

Zabawki i gry wykop blip flaker buzz

Zobacz również