Polecamy na prezent...


H – seria słuchawek SteelSeries

autor: Anna Paczuska dodane: 22 czerwca 2013

0

Na tegorocznych targach Electronic Entertainment Expo (popularne E3), SteelSeries przedstawił nowe modele serii słuchawek H.

Flagowy model SteelSeries 9H został wyposażony w technologię Dolby® Technology z dźwiękiem przestrzennym 7.1, oraz w nowe, izolujące słuchawki z podwójną obudową. Słuchawki SteelSeries 5Hv3 oraz 3Hv2 stworzono z myślą o wygodnym przenoszeniu i mobilności, oraz zwiększonym komforcie dla graczy, którzy rywalizują w różnych miejscach.

Słuchawki SteelSeres 9H z technologią Dolby® Technology – cena sugerowana €159.99

Słuchawki 9H zostały wyposażone w zaawansowaną kartę dźwiękową USB i technologię Dolby® Technology, która oferuję użytkownikom  dźwięk: Dolby Headphone – przestrzenny dźwięk 7.1 i Dolby Prologic IIx – najczystszy dźwięk przestrzenny z różnymi trybami słuchania.

Słuchawki SteelSeries 5Hv3 – €79.99

Najbardziej rozpoznawalne ze względu na jakość dźwięku oraz łatwość przenoszenia, słuchawki 5Hv2 były najpopularniejszym tematem rozmów podczas różnego rodzaju zawodów. Nowy model 5H został wyposażony w przetworniki najnowszej generacji z

Słuchawki SteelSeries 3Hv2 – €39.99

Stworzone dla graczy, którzy chcą sprawdzić dźwięk SteelSeries po raz pierwszy, nie robiąc przy tym dużej inwestycji pieniężnej. Model 3Hv2 to wygoda, wydajność i komfort. Słuchawki można w łatwy sposób złożyć, co czyni je idealnym wyborem podczas podróży, zaś adapter umożliwia podłączenie do PC, Mac®, tabletów i telefonów.

W przeciwieństwie do innych słuchawek w tej kategorii cenowej, 3Hv2 łączą przetworniki nowej generacji, dodatkową warstwę skórzanego materiału na każdej słuchawce, wysuwany mikrofon oraz miękki, gumowy kabel.

tagi:

Audio wykop blip flaker buzz

Zobacz również