Polecamy na prezent...


HP Latex umożliwia drukowanie na różnych powierzchniach

autor: Anna Paczuska dodane: 31 grudnia 2012

0

Technologia druku HP Latex umożliwia nadanie masowym produktom niepowtarzalnych cech dzięki prostemu naniesieniu własnych grafik na różnorakie powierzchnie. Nieważne, czy to tkanina, czy drewno -nadruk ma być trwały.

Tusze lateksowe HP to atramenty tworzone na bazie wody. Korzystając z odpowiednich urządzeń będziesz w stanie ozdobić większość elementów w swoim domu; od poduszek czy tkanin, przez naczynia i sprzęty AGD, aż po meble. I ściany. W zestawieniu z – przykładowo – drukiem solwentowym czy UV, HP Latex będzie dużo łatwiejszy do naniesienia.

Producent deklaruje trwałość i bezwonność wydruków. Pigmenty mają utrzymywać kolory i odporność na wodę czy światło nawet do pięciu lat (w zamkniętych pomieszczeniach). Jeśli dodatkowo potraktujesz wydruk laminatem, to możesz nie obawiać się o degradację przez okres 8-10 lat.

Plusem jest również łatwość, z jaką można usunąć daną grafikę. Jeśli raz zdecydujesz się na ozdobienie elementu umeblowania, to – gdy znudzi ci się dany obrazek – możesz wydrukować kolejny plik i wprowadzić go w to samo miejsce.

Źródło: Świat Obrazu

tagi:

Peryferia wykop blip flaker buzz

Zobacz również