Polecamy na prezent...


HTC One SV

autor: Anna Paczuska dodane: 11 grudnia 2012

0

HTC zaprezentował 1najnowszy model smartfona z serii One – HTC One SV. Nowy model łączy w sobie  transfer LTE 4G, niezwykły aparat, dźwięk o studyjnej jakości .

Wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon S4 1,2 GHz i najnowszą technologię sieci mobilnej, HTC One SV jest wyjątkowo wydajny, umożliwia strumieniowe przesyłanie wideo w wysokiej jakości, granie w zaawansowane gry i płynne wykonywanie wielu zadań jednocześnie.

Użytkownikowi smartfona nie zabraknie też miejsca na dokumenty, filmy, zdjęcia i aplikacje, ponieważ obok wbudowanej pamięci i obsługi kart Micro SD o pojemności do 32 GB, HTC One SV oferuje integrację z usługami Dropbox i SkyDrive. Dzięki najnowszym technologiom NFC i Android Beam można również łatwo współdzielić treści, zbliżając urządzenie do innego telefonu obsługującego protokół NFC.

Podświetlany od tyłu aparat główny o rozdzielczości 5 megapikseli i przesłonie f/2,0, wyposażony jest w wiele przydatnych funkcji, między innymi zdjęć panoramicznych i nagrywania wideo w trybie HD 1080p. Jego doskonałym uzupełnieniem jest aparat przedni o rozdzielczości 1,6 megapiksela, również podświetlany od tyłu, z soczewką f/2,2, który umożliwia wykonywanie pięknych autoportretów o zachodzie słońca czy w blasku świec.

O  dźwięk w HTC One SV dba system Beats Audio, dostępny wyłącznie w smartfonach HTC. Dzięki niemu słuchacz otrzymuje dźwięk w jakości studyjnej, którym może cieszyć się podczas słuchania muzyki, oglądania filmów czy grania.

Nowe oprogramowanie HTC Sync Manager ułatwia synchronizację i zarządzane kolekcją piosenek, dzięki czemu biblioteka muzyczna będzie równie mobilna jak jej użytkownik.

tagi:

Komórki wykop blip flaker buzz

Zobacz również