Polecamy na prezent...


HTC prezentuje najnowszy smartfon z Beats Audio

autor: handlosfera dodane: 17 maja 2012

0

HTC zaprezentował dziś najnowszy model – HTC Desire C. Ułatwia on zarządzanie codziennymi sprawami prywatnymi i służbowymi, a także pomaga dzielić się z innymi każdą ważną dla użytkownika chwilą.

Dostępny w kolorze czerwonym, białym lub czarnym i wyposażony w interfejs HTC Sense 4.0 zintegrowany z systemem operacyjnym Android 4.0 (IceCream Sandwich), HTC Desire C doskonale sprawdzi się jako propozycja dla osób poszukujących bardziej zaawansowanego modelu albo szukających pierwszego smartfona. HTC Desire C wyróżnia się wydajną baterią i oferuje dostęp do tysięcy aplikacji, gier, utworów muzycznych i filmów za pośrednictwem Google Play, dzięki któremu użytkownik ma zawsze dostęp do rozrywki – w pracy, domu i w drodze.

HTC Desire C wyróżnia się mocnym, bogatym brzmieniem o jakości studyjnej dzięki połączeniu zoptymalizowanej technologii Beats Audio. HTC Desire C ma trwałą, metalową obudowę. Komfort użytkowania zapewnia między innymi słuchawka z mikrootworami, gwarantująca wyraźny dźwięk podczas rozmów, wyświetlacz o bardzo szerokim kącie widzenia i metalowa ramka aparatu.

HTC Desire C będzie dostępny na wybranych rynkach w bieżącym miesiącu.

tagi:

Komórki wykop blip flaker buzz

Zobacz również