Polecamy na prezent...


Huawei wprowadza panoramiczny zestaw do wideokonferencji

autor: Anna Paczuska dodane: 23 sierpnia 2013

0

Model TP3206 to pierwszy panoramiczny zestaw Telepresence z ekranem w formacie 48:9 i rozdzielczości 5760×1080p60i. Wąskie obramowanie 55-calowych wyświetlaczy sprawia, że widoczny jest jeden pełny obraz, a nie trzy połączone ze sobą ekrany.

Dystrybutorem systemu jest firma KONTEL – przedstawiciel VAD HUAWEI w Polsce. Rozwiązanie Huawei Telepresence oferuje przekaz jakości Full HD o częstotliwości 60 klatek na sekundę. System Huawei TP3206 korzysta ze specjalnie zaprojektowanej kamery..  Zestaw obsługuje 6 uczestników w wideokonferencji i 10 uczestników podczas konferencji lokalnej.

System wykorzystuje 3-kanałowy dźwięk AAC-LD. Dzięki temu podczas spotkania można usłyszeć szept dochodzący nawet z odległych miejsc sali konferencyjnej. Do zarządzania wideokonferencją służy 10–calowy Pad z interfejsem graficznym.

HUAWEI TP3206 wspiera protokół szyfrowania H.235. Dostęp do konfiguracji urządzenia i ustawień systemowych jest chroniony hasłem administratora, co zwiększa bezpieczeństwo konferencji. Jeżeli w czasie wideokonferencji nastąpi utrata pakietów spowodowana zajętością łącza, dzięki technologiom SEC (Super Error Concealment) i IRC (Intelligent Rate Control) system dopasuje się do zmieniających się parametrów transmisji i zapewni najlepszą możliwą jakość przekazu. Huawei TP3206 ma nieduże wymagania pasma konferencji. Zużywa niedużo energii, dzięki czemu TCO jest mniejsze o 30 procent.

tagi:

Peryferia wykop blip flaker buzz

Zobacz również