Polecamy na prezent...


IFA 2013: nowe monitory dotykowe Philips

autor: Anna Paczuska dodane: 3 września 2013

0

W dniach 6–11 września w Berlinie odbędzie się kolejna edycja prestiżowych Targów Elektroniki Użytkowej IFA. W trakcie targów odwiedzający będą mieli możliwość zobaczenia i przetestowania nie tylko monitora All-in-One, ale również kilku innych wyświetlaczy, m.in. tych dedykowanych graczom.

Targi IFA 2013 będą świadkiem debiutu dotykowych monitorów marki PHILIPS. 23-calowe panele przeznaczone dla Windows 8 są kompatybilne z PC-tami i notebookami. Wyposażone są  w ekrany w całości wykonane ze szkła obsługujące 10 punktów dotykowych, kamerki internetowe, głośniki i mikrofony. Nowe ekrany dedykowane są użytkownikom, którzy szukają dotykowego monitora Full HD o dużej powierzchni roboczej oraz stylowym designie. Pozwalają one na wykorzystywanie systemowych rozwiązań i funkcji systemu Windows 8, a także gwarantują ciekawą rozrywkę, gdyż do nawigacji w grach wystarczy bezpośredni dotyk ekranu.

Goście, którzy w trakcie IFA 2013 odwiedzą stoisko PHILIPS, będą mieli okazję odkryć nowe monitory Smart All-in-One z systemem operacyjnym Android, które zapewniają dostęp do wielu aplikacji i umożliwiają szybkie połączenie z Internetem. Użytkownicy docenią wielofunkcyjność i wygodę korzystania z komputera All-in-One. Będą mogli bowiem pobierać aplikacje, grać w interaktywne gry czy surfować po Internecie z miejsca, w którym się aktualnie znajdują: czy to kafejki internetowej, szkoły, holu hotelowego, czy po prostu z domowego zacisza.

Zapaleni gracze w każdym wieku z pewnością zwrócą uwagę na 144-hercowy monitor, zaprojektowany „przez graczy dla graczy”. Główną zaletą tego monitora jest odświeżanie obrazu 144 razy na sekundę, co zapewnia lepszą responsywność w grach. Dodatkowymi rozwiązaniami zaimplementowanymi z myślą o graczach są tryby z predefiniowanymi ustawieniami dla różnych rodzajów gier, zdalny kontroler SmartKeypad, liczne złącza, w tym port MHL służący do podłączania urządzeń mobilnych i ładowania ich w trakcie użytkowania.

tagi:

Komputery i laptopy wykop blip flaker buzz

Zobacz również