Polecamy na prezent...


Internet z gniazdka elektrycznego

autor: Anna Paczuska dodane: 5 września 2012

0

We wrześniu na polskim rynku pojawi się ZyXEL PLA4201 – nowy kompaktowy adapter Ethernet Powerline. Urządzenie posiada przepustowość do 500Mbps i umożliwia przesyłanie wysokiej jakości strumieni multimedialnych.

Miniadapter został zaprojektowany do bardzo szybkiego przesyłania danych w technologii IEEE1901 500Mbps. Posiada o 60% większą wydajność przesyłania multimedialnych strumieni HD  niż urządzenia pracujące w technologii HomePlug AV 200Mbps Powerline. Model ZyXEL PLA4201 wyróżnia się stabilnością przesyłania wielu strumieni jednocześnie – podczas grania online, odtwarzania multimediów czy przeglądania Internetu.

Jedną z najważniejszych cech wyróżniających ZyXEL PLA4201 jest jego niewielki rozmiar. Dzięki temu urządzenie nie tylko łatwiej się instaluje i nie blokuje sąsiednich gniazdek, ale również sprawdza się w trudno dostępnych miejscach.

Adaptery Powerline stanowią idealne rozwiązanie w miejscach, gdzie z różnych przyczyn nie jest możliwe utworzenie niezbędnego okablowania. Urządzenia umożliwiają uzyskanie połączenia z Internetem przy wykorzystaniu istniejącej sieci elektrycznej. W prosty sposób, poprzez podłączenie produktu Powerline do dowolnego gniazdka elektrycznego, sieć elektryczna staje się nośnikiem domowej sieci WiFi z dostępem do Internetu.

Adapter Powerline ZyXEL PLA4201 będzie można nabyć za pośrednictwem: AB, Action, eD’system oraz RRC.

tagi:

Peryferia wykop blip flaker buzz

Zobacz również