Polecamy na prezent...


JNR1010: bezprzewodowy router

autor: Anna Paczuska dodane: 17 lipca 2012

2

JNR1010 to nowy bezprzewodowy router, którego cena zamyka się w kwocie 100 zł. Mimo niskiej ceny urządzenie pozwala na oglądanie wideo w najwyższej jakości oraz łatwe udostępnianie połączenia gościom i wielu komputerom.

Router jest propozycją dla wszystkich osób, zainteresowanych oglądaniem wideo przez sieć oraz łatwym podłączaniem różnego rodzaju urządzeń (tabletów, telefonów) do sieci domowej. Użytkownicy z pewnością zwrócą uwagę na następujące funkcje:

- FastLane: funkcja ta umożliwia rezerwowanie łącza podczas strumieniowania wideo przez sieć. Dzięki temu strumień nie będzie obciążany ruchem pochodzącym z innych urządzeń. Daje to możliwość oglądania filmów w wyższej jakości bez uciążliwych przestojów lub “klatkowania”.

- Genie: jest to graficzny, całkowicie spolszczony program to zarządzania siecią oraz urządzeniami sieciowymi typu JNR1010. Aplikacja pozwala na łatwy podgląd urządzeń podłączonych do sieci (albo oczekujących na dostęp). Urządzenie JNR1010 można także standardowo obsługiwać przez przeglądarkę internetową.

Gracze z pewnością docenią możliwość łatwego podłączania gości do sieci WiFi. Pozwoli to na dzielenie się multimediami – zdjęciami i filmami ze znajomymi. Warto zwrócić uwagę na możliwość wymiany anten na silniejsze – do tej pory tego typu rozwiązania były stosowane w drogich urządzeniach dla firm. Dodatkowo router wyposażony jest w 4 gniazda LAN oraz funkcje oszczędzania energii i filtrowania treści w ramach kontroli rodzicielskiej.

tagi:

Peryferia wykop blip flaker buzz

Zobacz również