Polecamy na prezent...


Wpisy w kategorii 'Zabawki i gry'


Jesienne premiery gier

autor: Anna Paczuska dodane: 19 września 2013

0

Tegoroczna jesień to interesujący okres dla graczy – szybkimi krokami nadciągają premiery konsoli nowych generacji – Playstation 4 oraz Xbox One.  Na rynek wchodzą także najnowsze gry – co ciekawe, te najbardziej wyczekiwane to kontynuacje dobrze znanych serii: FIFA 14, Assasin’s Creed IV Black Flag, Battlefield 4 czy GTA V. (więcej…)

tagi:

Zabawki i gry czytaj dalej

MSI AG2712A: gamingowy komputer All-In-One

autor: Anna Paczuska dodane: 18 września 2013

0

Komputer MSI AG2712A wyposażono w dwa dyski SSD Plextor M5S o pojemności 128GB. Łącząc dyski w macierz RAID 0, uzyskano prędkość odczytu na poziomie 1000MB/s. (więcej…)

tagi:

Komputery i laptopy Zabawki i gry czytaj dalej

Gadżet na jesień: słuchawki gamingowe Modecom

autor: Anna Paczuska dodane: 18 września 2013

0

W nowej serii słuchawek dla graczy wchodzą trzy modele: MC-823 RANGER, MC-829 ALIEN, MC-830 PATRIOT. (więcej…)

tagi:

Audio Zabawki i gry czytaj dalej

Modecom Triks – obudowa ATX dla graczy z USB 3.0

autor: Anna Paczuska dodane: 16 września 2013

0

TRIKS to model gamingowej obudowy polskiego producenta sprzętu komputerowego – firmy MODECOM.  W tej standardowej konstrukcji typu MIDI TOWER można zastosować dwa rodzaje płyt głównych: ATX oraz micro ATX.   (więcej…)

tagi:

Komputery i laptopy Zabawki i gry czytaj dalej

Ciastka dla miłośników gier

autor: Anna Paczuska dodane: 13 września 2013

0

Dla fanów PS3 Dual Shock i Xboxa 360 powstały słodycze do złudzenia przypominające kontrolery do ulubionych konsoli. (więcej…)

tagi:

Gadżety Lifestyle Zabawki i gry czytaj dalej

Game Capture HD II – gadżet dla entuzjastów gier wideo

autor: Anna Paczuska dodane: 11 września 2013

1

Firma AVerMedia Technologies zaprezentowała Game Capture HD II, urządzenie dedykowane graczom konsolowym umożliwiające nagrywanie, komentowanie, edycję oraz udostępnianie filmów z gier. (więcej…)

tagi:

Gadżety Rozrywka Zabawki i gry czytaj dalej

5Hv3 i 3Hv2 – nowe słuchawki dla graczy

autor: Anna Paczuska dodane: 9 września 2013

0

SteelSeries ogłosił dziś dostępność nowych słuchawek 5Hv3 oraz 3Hv2. Nowe modele zaoferują użytkownikom specjalnie zaprojektowaną scenę dźwiękową i przetworniki najnowszej generacji, które poprawią jakość i detale dźwięku. (więcej…)

tagi:

Audio Zabawki i gry czytaj dalej

IFA 2013: 144-hercowy monitor dla graczy

autor: Anna Paczuska dodane: 5 września 2013

0

Zaprojektowany we współpracy z entuzjastami gier model 242G5 zadebiutuje w trakcie Targów IFA 2013. (więcej…)

tagi:

Komputery i laptopy Zabawki i gry czytaj dalej

GTX 760 DirectCU Mini – malutka karta graficzna

autor: Anna Paczuska dodane: 3 września 2013

0

Nowa karta jest kontynuacją modelu ASUS GeForce GTX 670 DirectCU Mini. Bez problemu mieści się na płytach głównych z niewielką wolną przestrzenią i współpracuje z rozwiązaniami mini-ITX. Rdzeń jej procesora taktowany jest zegarem 1072MHz, a 2GB pamięci GDDR5 działają z prędkością 6008MHz. (więcej…)

tagi:

Komputery i laptopy Zabawki i gry czytaj dalej

Gadżet na jesień: mysz komputerowa działająca 250 h na 1 baterii

autor: Anna Paczuska dodane: 27 sierpnia 2013

0

Firma Logitech zaprezentowała nową mysz komputerową, która pozwala na 250 godzin bezprzewodowej gry non-stop, zachowując przy tym precyzję technologii sensora Delta Zero serii Logitech G. (więcej…)

tagi:

Zabawki i gry czytaj dalej


Polecane strony

Newsy z innych serwisów

Zobacz więcej

Budzik Obiektyw z Projektorem Foto kostka
Filmowa Ramka
Koszyker GeekToys