Polecamy na prezent...


Kolorowe słuchawki Creative Hitz MA2400

autor: Anna Paczuska dodane: 6 sierpnia 2013

0

Podstawowa funkcjonalność smartfonów, a zatem możliwość prowadzenia rozmów telefonicznych, nie jest jedyną, z której chętnie korzystają ich użytkownicy. Nowoczesne telefony dla większości z nas pełnią również rolę wygodnych odtwarzaczy muzycznych.

Firma Creative stworzyła linię słuchawek Hitz, która zadebiutowała w maju bieżącego roku zestawem Hitz MA350. Obecnie Creative wzbogaca nową serię o model nausznych słuchawek Hitz MA2400.

Urządzenie dostępne jest w czterech wersjach kolorystycznych – czarnej i białej dla fanów minimalizmu i klasyki oraz czerwonej i zielonej

Waga słuchawek to 140 g. Model Hitz MA2400 cechuje się nietypowym kształtem muszli słuchawkowych – są one zupełnie płaskie, co sprawia, że ich krawędzie nie uciskają małżowiny usznej. Muszle można również składać tak, by nadać słuchawkom płaski kształt i zmniejszyć przestrzeń, która potrzebna jest podczas ich transportu. Kolejnym elementem, który znacznie ułatwia korzystanie z zestawu, jest płaski, nieplączący się kabel, zakończony pozłacaną wtyczką 3,5mm. W słuchawki Hitz MA2400 wbudowane zostały 34-milimetrowe przetworniki neodymowe.

Nowy zestaw Creative HitzMA2400 wyposażony został również w mikrofon liniowy, umożliwiający prowadzenie rozmów. Aby ułatwić płynne przełączanie z muzyki na odbieranie połączeń, złącze mikrofonowe wzbogacone zostało o przycisk wielofunkcyjny służący do odbierania/kończenia rozmów oraz włączania/zatrzymywania muzyki.

Zestaw słuchawkowy Creative Hitz MA2400 dostępny będzie w drugiej połowie sierpnia 2013 roku. Jego cena wyniesie 199 PLN.

tagi:

Audio wykop blip flaker buzz

Zobacz również