Polecamy na prezent...


Konkurs Wacom i Behance.net

autor: Anna Paczuska dodane: 7 lipca 2013

0

Wacom ogłosił start europejskiej kampanii, której celem jest wyszukanie nowych kreatywnych talentów w branży.

Wacom ogłosiłkonkurs organizowany we współpracy z Behance.net. Jego celem jest poszukiwanie najlepszych nowych kreatywnych talentów. Firma ma nadzieję przyciągnąć całą rzeszę indywidualności potrafiących stworzyć zniewalające i dynamiczne dzieła, oferując trzem najlepszym uczestnikom szansę na wygranie jednego z trzech interaktywnych ekranów piórkowych Cintiq, w tym model o wartości 10 000 zł, a także wypromowanie ich prac poprzez różnego rodzaju kanały oraz możliwość dołączenia do grona ‘Pioneers of Now’ firmy Wacom.

Ogólnoeuropejski konkurs trwa do 31 lipca 2013 i jest prowadzony za pośrednictwem Behance.net, największej na świecie internetowej bazy portfolio przeznaczonej dla profesjonalistów.

Jak wziąć udział

Aby wziąć udział w konkursie, uczestnicy muszą przedstawić to, co oddaje według nich ideę ‘Pioneers of Now’. Obecnie grono Pioneers of Now firmy Wacom tworzy grupa twórców, których dzieła są najbardziej wizjonerskie i innowacyjne na całym świecie, a należą do niej m.in. Jon Burgerman, Athos Boncompagni, Glen Southern i inni.

Artysta z każdego kreatywnego obszaru może zaprezentować w konkursie swoją pracę, jeśli jest to ilustracja, zdjęcie, grafika, animacja lub filmik. Jury będzie brało pod uwagę zarówno dzieła w 2D jak i w 3D, ale jeden uczestnik może zgłosić tylko jedną pracę.

Nagrody:

I miejsce: 1x Cintiq 24HD

II miejsce: 1x Cintiq 22HD

III miejsce: 1x Cintiq 13HD

tagi:

Lifestyle wykop blip flaker buzz

Zobacz również