Polecamy na prezent...


LenovoEMC udostępnia nowy system LifeLine

autor: Anna Paczuska dodane: 19 kwietnia 2013

0

Firma LenovoEMC Limited poinformowała o dostępności nowej generacji nagradzanego systemu operacyjnego LenovoEMC LifeLine dla macierzy sieciowych Iomega.

LifeLine 4.0 dostępny jest dla właścicieli NAS-ów StorCenter ix oraz px w formie pliku do pobrania. Oprogramowanie zawiera nowe i poprawione funkcje obliczeniowe, jak również mechanizmy bezpieczeństwa umożliwiające łatwe i efektywne przechowywanie, współdzielenie i ochronę danych instytucji oraz dowolnej wielkości grup roboczych. Macierze sprzedawane pod marką LenovoEMC z systemem LifeLine 4.0 dostępne będą w maju.

LenovoEMC oferuje klientom pełną gamę innowacyjnych macierzy sieciowych w wersji wolnostojącej lub przeznaczonych do szaf rackowych. Macierze LenovoEMC oferowane są w wersji od bezdyskowych do modeli o pojemności 48 TB. Rodzina macierzy Iomega StorCenter ix oraz px zawiera modele na jeden, dwa, cztery lub sześć dysków, dostępne w wersji bezdyskowej, częściowo wypełnionej lub w pełni wyposażonych. Macierze do szaf rackowych rodziny px występują w wersji sześcio- lub dwunastodyskowej. Mogą być one oferowane w wersji bezdyskowej, częściowo wypełnionej lub w pełni wyposażonej wykorzystując dyski twarde klientów lub dyski klasy serwerowej SATA (w zależności od modelu). Użytkownicy mogą tez instalować własne dyski w macierzach LenovoEMC.

tagi:

Peryferia wykop blip flaker buzz

Zobacz również