Polecamy na prezent...


LG wprowadza do Europy telewizory z zakrzywionym ekranem

autor: Anna Paczuska dodane: 1 września 2013

0

Telewizor OLED 55EA9800 jest dostępny za pośrednictwem wybranych sklepów detalicznych w Niemczech. Sprzedaż w innych krajach Europy planowana jest od czwartego kwartału bieżącego roku.

Dzięki wzornictwu ekranu oraz nowatorskiej technologii WRGB OLED od LG, telewizor OLED z zakrzywionym ekranem zapewnia najwyższą możliwą jakość obrazu oraz niespotykane dotąd wrażenia wizualne.

Design został nagrodzony  nagrodami m.in. EISA 2013, Red Dot: Best of the Best, natomiast jakość obrazu została poświadczona certyfikatami wydanymi przez niezależne międzynarodowe instytucje jak TÜV Rheinland, Intertek i VDE. Telewizor ten, jako pierwszy OLED na świecie, uzyskał również certyfikat THX.

OLED TV z zakrzywionym ekranem zostanie zaprezentowany niemieckim klientom podczas specjalnego wydarzenia, zorganizowanego we Frankfurcie przez firmę HIFI Profis specjalizującą się w sprzedaży sprzętu klasy high-end.

Sugerowana cena detaliczna telewizora wyniesie 8999 Euro na rynku niemieckim. Natomiast ceny w pozostałych krajach Europy zostaną potwierdzone wraz z wprowadzeniem modelu na rynek.

tagi:

Rozrywka wykop blip flaker buzz

Zobacz również