Polecamy na prezent...


LG wprowadza komputer All-In-One z matrycą IPS UltraWide 21:9

autor: Anna Paczuska dodane: 2 września 2013

0

Podczas targów IFA 2013 w Berlinie LG zaprezentuje komputer All-In-One (model V960) z wyświetlaczem IPS UltraWide 21:9.  Nowy line-up LG reprezentować będą również monitory 29EA73, 29EB73 i 29MA73.

Komputer All-In-One z matrycą IPS UltraWide 21:9 łączy w sobie  zalety  komputera stacjonarnego oraz monitora o formacie 21:9. Urządzenie wyposażone jest w system operacyjny Windows 8 oraz wydajne podzespoły, takie jak układ graficzny NVIDIA GeForce GT 640M. Funkcja obrazu w obrazie (PIP), pozwala oglądać telewizję w trakcie przeglądania stron internetowych, a dostępne wraz z komputerem klawiatura i mysz sprawiają, że jest on gotowy do pracy zaraz po wyjęciu z pudełka.

Monitor 29MA73 został wyposażony w tuner telewizyjny oraz funkcję Extra View, dzięki której część ekranu może służyć do wyświetlania programu telewizyjnego bądź innej aplikacji bez zasłaniania obrazu TV. Pozwala to w pełni wykorzystać dostępną funkcję IPTV. Z kolei model 29EB73, ze względu na ergonomiczną, regulowaną pod-stawę, można łatwo ustawić w wygodnym położeniu, minimalizując tym samym napię-cie mięśni podczas pracy.

Urządzenia z matrycą IPS UltraWide 21:9 są kompatybilne z komputerami Mac. Wyposażono je w interfejsy MHL (Mobile High-Definition Link), HDMI oraz DisplayPort, dzięki którym komputer PC staje się centrum rozrywki, umożliwiającym przesyłanie i wyświetlanie treści z różnych źródeł.

Podczas IFA 2013 firma LG zaprezentuje również zdobywające nagrody komputery PC do domowej rozrywki w tym najnowsze ultrabooki oraz Tab-Book, które będą eksponowane w hali 11.2 berlińskich targów.

IFA 2013: LG POSZERZA PORTFOLIO O NAJNOWSZY
KOMPUTER ALL-IN-ONE Z MATRYCĄ IPS ULTRAWIDE 21:9

Stworzone z myślą o pracy i rozrywce urządzenia LG z matrycą IPS UltraWide 21:9,
ustanawiają nowe standardy produktywności oraz rozrywki.

Podczas targów IFA 2013, w Berlinie, firma LG Electronics (LG) zaprezentuje komputer All-In-One (model V960) z wyświetlaczem IPS UltraWide 21:9, który definiuje nowy segment na rynku komputerów osobistych. Nowy line-up LG reprezentować będą również monitory 29EA73, 29EB73 i 29MA73.

Urządzenia LG z matrycami IPS UltraWide 21:9 pozwalają użytkownikom zwiększyć wydajność pracy wielozadaniowej oraz osiągnąć nowy poziom rozrywki.

„Odkąd prawie rok temu firma LG wprowadziła pierwszy na świecie monitor o formacie 21:9, obserwujemy stale rosnące zainteresowanie konsumentów tą nową klasą urządzeń,” powiedział Hyoung-sei Park, szef pionu biznesowego IT w firmie LG Electronics. „Komputer All-In-One z matrycą IPS UltraWide 21:9 umocni pozycję LG jako lidera w tym dynamicznie rozwijającym się segmencie sprzętu.”

Komputer All-In-One z matrycą IPS UltraWide 21:9 łączy w sobie wszystkie zalety wydajnego komputera stacjonarnego oraz monitora o formacie 21:9. Urządzenie wyposażone jest w system operacyjny Windows 8 oraz wydajne podzespoły, takie jak układ graficzny NVIDIA GeForce GT 640M. Dzięki tym atrybutom rozwiązanie idealnie zaspokaja potrzeby graczy, a także innych osób wymagających dużej wydajności graficznej. Funkcja obrazu w obrazie (PIP), pozwala oglądać telewizję w trakcie przeglądania stron internetowych, a dostępne wraz z komputerem klawiatura i mysz sprawiają, że jest on gotowy do pracy zaraz po wyjęciu z pudełka.

Monitor 29MA73 został wyposażony w tuner telewizyjny oraz funkcję Extra View, dzięki której część ekranu może służyć do wyświetlania programu telewizyjnego bądź innej aplikacji bez zasłaniania obrazu TV. Pozwala to w pełni wykorzystać dostępną funkcję IPTV. Z kolei model 29EB73, ze względu na ergonomiczną, regulowaną podstawę, można łatwo ustawić w wygodnym położeniu, minimalizując tym samym napięcie mięśni podczas pracy.

Linia urządzeń LG z 29-calową matrycą IPS UltraWide 21:9 wyróżnia się dużą powierzchnią wyświetlacza, która pozwala na wygodniejszą pracę wielozadaniową oraz prezentację większej ilości treści na ekranie. Nowe monitory stworzono z myślą o użytkownikach profesjonalnych, którzy szczególnie docenią funkcje, takie jak 4-Screen Split czy Dual-Link Up. Pierwsza z nich pozwala wyświetlić na monitorze do 4 niezależnych ekranów i komfortowo pracować z kilkoma otwartymi aplikacjami. Druga natomiast umożliwia jednoczesne wyświetlanie na jednym ekranie obrazów z dwóch niezależnych źródeł, takich jak komputer, aparat fotograficzny, smartfon czy odtwarzacz Blu-ray. Ultraszeroki ekran o proporcjach 21:9 i przekątnej 29 cali pracuje w rozdzielczości 2560 x 1080 pikseli, co umożliwia oglądanie kinowych przebojów w oryginalnych proporcjach oraz zapewnia jeszcze lepszą zabawę w grach.

Urządzenia z matrycą IPS UltraWide 21:9 są kompatybilne z komputerami Mac. Wyposażono je w interfejsy MHL (Mobile High-Definition Link), HDMI oraz DisplayPort, dzięki którym komputer PC staje się wydajnym centrum rozrywki, umożliwiającym przesyłanie i wyświetlanie treści z różnych źródeł.


Wyjątkowa jakość obrazu wyświetlanego na monitorach LG z matrycą IPS została potwierdzona licznymi certyfikatami oraz branżowymi wyróżnieniami, takimi jak niemiecka nagroda Plus X. Matryca IPS firmy LG zapewnia żywe i realistyczne odwzorowanie barw, cechuje się bardzo szerokim kątem widzenia oraz pozwala na uzyskanie płynnego obrazu, który nie męczy wzroku.

Podczas IFA 2013 firma LG zaprezentuje również zdobywające nagrody komputery PC do domowej rozrywki w tym najnowsze ultrabooki oraz Tab-Book, które będą eksponowane w hali 11.2 berlińskich targów.

tagi:

Komputery i laptopy Rozrywka wykop blip flaker buzz

Zobacz również