Polecamy na prezent...


Logic LSH-100: niedroga niszczarka do dokumentów

autor: Anna Paczuska dodane: 10 sierpnia 2012

1

Firma Logic poszerzyła swoją ofertę produktową o niszczarkę biurową model LSH-100. Urządzenie skierowane jest do osób, które szukają produktu, dzięki któremu będą mogli w bezpieczny sposób zutylizować dokumenty, które zawierają poufne dane.

Kradzież poufnych danych to współcześnie problem, który spędza sen z powiek niejednemu menedżerowi biura. W komunikatach medialnych co rusz możemy usłyszeć o tym, że tysiące poufnych danych wpadło w posiadanie niepowołanych osób.  Firma Logic dodała do swojej ofertyniszczarkę dokumentów LSH-100, która pozwoli zminimalizować ryzyko wycieku poufnych danych.

Niszczarka dokumentów Logic LSH-100 to produkt, który pozwoli w łatwy, szybki a co najważniejszy bezpieczny sposób zutylizować dokumenty, które nie powinny znaleźć się w zasięgu osób do tego niepowołanych. Zastosowany w urządzeniu zaawansowany mechanizm tnący typu STRIP CUT pozwala użytkownikowi w błyskawiczny sposób zamienić dokumenty w równo pocięte 8mm paski. Warto również wspomnieć o zamontowanym w urządzeniu dużym koszu na ścinki, którego pojemność wynosi 9,7 litra. Tak pojemny kosz pozwala na utylizację dużej partii materiału bez konieczności częstego opróżniania jego zawartości.

Niszczarka Logic LSH-100 została wyposażona w szereg przyjaznych dla użytkownika funkcji. Jedną z nich jest funkcja Auto-Rewersu, która pozwala użytkownikowi na cofnięcie aktualnie niszczonych dokumentów. Z kolei zainstalowany w głowicy tnącej specjalny czujnik automatycznie  uruchamia urządzenie tuż po włożeniu danej partii materiału, bez potrzeby naciskania dodatkowych przycisków.

Cena: 60 zł

tagi:

Peryferia wykop blip flaker buzz

Zobacz również