Polecamy na prezent...


Logitech wprowadza klawiaturę z panelem dotykowym

autor: Anna Paczuska dodane: 13 sierpnia 2013

0

Logitech zaprezentował nową, bezprzewodową klawiaturę  Wireless All-in-One Keyboard TK820, która wyposażona jest w wbudowany panel dotykowy umożliwiający komfortową nawigację w komputerze i wygodne wprowadzanie tekstów.

Klawiatura Logitech Wireless All-in-One Keyboard TK820 to cienkie urządzenie, które dzięki bezprzewodowemu łączeniu z komputerem i wbudowanemu panelowi dotykowemu, zastępującemu popularną myszkę, zaoszczędza miejsce na biurku.

Powierzchnia panelu jest znacznie większa, niż podobne znane z laptopów, więc możliwe jest na niej swobodne powiększanie, przeciąganie i przewijanie treści widocznych na ekranie komputera. Po pobraniu oprogramowania Logitech SetPoint, panel dotykowy TK820 współpracuje również z Windows 8 i umożliwia wykonanie do 13 gestów dedykowanych temu systemowi.

Klawiatura Logitech Wireless All-in-One Keyboard TK820 wyposażona została ponadto w niewielki odbiornik USB, korzystający z łączności w paśmie 2.4 GHz, dający jakość połączenia porównywalną z  tożsamą dla klawiatur przewodowych.

Klawiatura Logitech Wireless All-in-One Keyboard TK820 będzie dostępna w Europie we wrześniu 2013 roku, w sugerowanej przez producenta cenie €99.99.

tagi:

Peryferia wykop blip flaker buzz

Zobacz również