Polecamy na prezent...


Modecom Triks – obudowa ATX dla graczy z USB 3.0

autor: Anna Paczuska dodane: 16 września 2013

0

TRIKS to model gamingowej obudowy polskiego producenta sprzętu komputerowego – firmy MODECOM.  W tej standardowej konstrukcji typu MIDI TOWER można zastosować dwa rodzaje płyt głównych: ATX oraz micro ATX.  

Możliwości rozbudowania konstrukcji jest wiele, producent zostawił m.in. miejsca na cztery dodatkowe wentylatory chłodzące:  po jednym na ściance bocznej i tylnej  oraz dwa na ściance przedniej.  Dodatkowo, panel frontowy skrywa miejsca do zamontowania czytnika lub napędu, po jednym w rozmiarach: 3,5” i  5.25”.  Z  kolei, wewnątrz konstrukcji znajdują się zatoki na cztery dyski o rozmiarze 3.5” oraz trzy 2.5” napędy pamięci masowej typu SSD. Aby zapewnić maksymalny dopływ chłodnego powietrza do wnętrza obudowy, zasilacz w obudowie MODECOM TRIKS montowany jest w jej dolnej części.

Wszystkie porty i wejścia umieszczone są na frontowym panelu. Z pośród nich warto wyróżnić jeden port USB 3.0 do szybkiej wymiany danych z przenośnych dysków lub do błyskawicznego ładowania urządzeń mobilnych. Z kolei 3,5mm wejście audio HD, pozwala po podłączeniu przewodowych słuchawek lub głośników.  Obudowa posiada ponadto dwa porty USB 2.0 oraz jedno wejście mikrofonowe.

Cena: 150 zł

tagi:

Komputery i laptopy Zabawki i gry wykop blip flaker buzz

Zobacz również