Polecamy na prezent...


Monitory 3D LG z matrycami IPS

autor: Anna Paczuska dodane: 30 grudnia 2011

0

Na targach CES (Consumer Electronics Show), które odbędą się już w przyszłym miesiącu w Las Vegas, firma LG Electronics przedstawi nową ofertę monitorów IPS na rok 2012.

Seria monitorów DM92 ma 27-calową przekątną. Dzięki wbudowanemu tunerowi TV użytkownicy mogą oglądać na monitorze ulubione programy telewizyjne. Urządzenia z tej serii są ponadto przystosowane do odtwarzania multimediów w trójwymiarze. Ekran IPS zapewnia większą głębię obrazu oraz posiada szerszy zakres kątów oglądania, bez zniekształceń koloru i jasności.

Seria DM82 z 23-calowym ekranem, zamocowanym na kwadratowej, cienkiej podstawie za pomocą solidnej, metalowej nóżki, wyróżnia się szykownym, futurystycznym wzornictwem. Uzupełnieniem krystalicznego obrazu jest dźwięk z 7-watowych wbudowanych głośników, dzięki którym DM82 może pełnić rolę wielofunkcyjnego centrum rozrywki.

Seria DM52 obejmuje monitory z ekranem 27- i 23-calowym, odznaczających się bogatymi możliwościami konfiguracji oraz wysoką wydajnością. Ekran IPS zapewnia realistyczne efekty przy oglądaniu obrazu 3D, a różne opcje połączeń, takie jak HDMI i USB, umożliwiają łatwą komunikację z urządzeniami zewnętrznymi.

LG wprowadzi na rynek nowe monitory IPS w lutym 2012 r.

tagi:

Rozrywka wykop blip flaker buzz

Zobacz również