Polecamy na prezent...


Muzyka bez kabli

autor: Ania dodane: 17 kwietnia 2012

0

Zestawy słuchawkowe Sennheiser Bluetooth są już dostępne w Polsce.

Chcesz, żeby twoja ukochana muzyka była wszędzie z tobą. A skoro brzmienie plików dźwiękowych nie odbiega już od brzmienia płyty CD, chcesz także, by dźwięk dopływający do twoich uszu zachowywał tę jakość. No i nie lubisz plączących się kabli. Oto rozwiązanie Sennheiser: nowe słuchawki linii Mobile Music oparte na transmisji Bluetooth. Nowe zestawy Sennheiser właśnie wchodzą na polski rynek. Do wyboru mamy kilka różnych gadżetów.

Sennheiser MM 400-X / MM 450-X Travel
Zestaw słuchawkowy do telefonów mutlimedialnych, który pozwoli Ci łatwo przełączać się między rozmowami a słuchaniem muzyki w doskonałej jakości. Niewidoczny mikrofon zapewnia stałą łączność telefoniczną, a dzięki kodekowi apt-X® jakość brzmienia jest identyczna z jakością CD. Wersja MM 450-X Travel jest wyposażona w system Noise Gard™ 2.0, redukujący szumy otoczenia, oraz w funkcję przesłuchu TalkThrough, pozwalającą usłyszeć dźwięki wokoło.

Sennheiser MM 500-X
Nowy zestaw słuchawkowy 500-X dostarcza najwyższą jakość muzyki i rozmów w drodze. Dzięki nowoczesnemu kodekowi apt-X® jakość muzyki przesyłanej przez Bluetooth® nie różni się od brzmienia z płyty. Słuchaj muzyki i rozmawiaj w najwyższej jakości Sennheiser, gdziekolwiek jesteś.

Sennheiser MM 550-X Travel
Piątki w nazwie mówią wszystko. MM 550-X Travel to pięciogwiazdkowy okręt flagowy serii Mobile Music. Wyposażony jest w system redukcji szumów otoczenia Noise Gard™ 2.0, funkcję przesłuchu TalkThrough oraz technologię SRS WOW HD™ dla szerokiej przestrzeni dźwiękowej, większej przejrzystości brzmienia i mocniejszego basu.

Sennheiser BTD 500
Transmiter Bluetooth®, sugerowany do sprzedaży razem z zestawami Sennheiser. Dzięki temu urządzeniu możesz korzystać z najwyższej jakości brzmienia, nawet jeśli Twoje urządzenie nie obsługuje kodeka apt-X®.

tagi:

Audio wykop blip flaker buzz

Zobacz również