Polecamy na prezent...


Mysz dla fanów MMO

autor: Anna Paczuska dodane: 28 sierpnia 2011

0

SteelSeries zaprezentował swój najnowszy produkt przeznaczony dla fanów World of Warcraft.

Nowa mysz jest nieco mniejsza i bardziej kompaktowa niż poprzednie modele – ale posiada ten sam zestaw najnowocześniejszych rozwiązań, czyli m.in. doskonałą integrację z grą, wszechstronne oprogramowanie oraz w pełni konfigurowalne podświetlenie.

Mysz World of Warcraft Legendary Edition wyposażona jest w system podświetlenia z 16,8 mln kolorów oraz 11 w pełni programowalnych, ergonomiczne rozmieszczonych przycisków. Dzięki możliwości przypisania dowolnych funkcji przyciskom (w tym również makr) bezpośrednio z poziomu gry World of Warcraft, mysz może w znaczący sposób zwiększyć precyzję gracza i kontrolę nad postacią. Można ją także konfigurować przy użyciu dołączonego oprogramowania SteelSeries, które w wygodny sposób (m.in. poprzez obsługę technologii „przeciągnij i upuść”) umożliwia dopasowanie urządzenia do własnych preferencji – m.in. przypisanie 11 przyciskom ponad 130 komend z gry oraz korzystanie z makr (tworzonych zarówno w grze, jak i poza nią).

Wybrane specyfikacje nowej myszy SteelSeries:

- Podświetlenie: 16,8 mln kolorów, cztery poziomy pulsacji

- Liczba klatek na sekundę: 3200

- Rozdzielczość CPI (counts per inch): 800 – 3200

- Technologie APR (Adjustable Polling Rate) oraz OST (Optical Sensor Technology)

- 11 programowalnych przycisków

- Kabel: 2 m, opleciony nylonem

- W pełni kompatybilna z PC i Mac

Mysz World of Warcraft Legendary Edition będzie dostępna w sprzedaży pod koniec września, w cenie 69,99 euro. Więcej informacji znaleźć można na stronie http://steelseries.com/legendary.

tagi:

Peryferia Zabawki i gry wykop blip flaker buzz

Zobacz również