Polecamy na prezent...


Nauticam NA-LX7 – obudowa podwodna dla aparatu Panasonic Lumix LX7

autor: Anna Paczuska dodane: 8 października 2012

0

Nauticam prezentuje kolejną obudowę, tym razem przeznaczoną dla cyfrówki Panasonic Lumix LX7. Akcesorium umożliwia korzystanie ze wszystkich funkcji aparatu na głębokości nawet stu metrów pod wodą.

Producent obudowy zwraca uwagę m.in. na czuły spust migawki, który pomimo dodatkowej warstwy jesteśmy w stanie wciskać z niemal identyczną precyzją. Dodatkowo Nauticam wyposażył model NA-LX7 w stopkę na akcesoria, gwinty M10 do mocowania zewnętrznych, wodoodpornych lamp i mnóstwo innych udogodnień.

Ta profesjonalna obudowa dla nowego Panasonika pozwala zanurzyć się na głębokość nawet stu metrów. Oczywiście w parze z dużymi możliwościami idzie również wysoka cena

Fotografujący aparatem Panasonic Lumix LX7 będą więc mogli zamknąć swój sprzęt w bezpiecznej obudowie o wymiarach 158×111×108 mm (przy masie 900 gramów).

Produkt firmy Nauticam w niczym nie ogranicza możliwości aparatu. W dalszym ciągu wszystkie tryby fotograficzne i filmowe są dostępne, w dalszym ciągu mamy dostęp do ustawień ekspozycji i menu.

Nauticam NA-LX7 została wyceniona na 950 dolarów.

Źródło: Świat Obrazu

tagi:

Fotografia Gadżety Lifestyle wykop blip flaker buzz

Zobacz również