Polecamy na prezent...


Nawigacja Modecom Freeway MX3

autor: Anna Paczuska dodane: 28 września 2012

0

Seria nawigacji FreeWAY polskiej firmy MODECOM, doczekała się kolejnej odsłony. Tym razem na półki sklepowe trafi urządzenie o nazwie FreeWAY MX3. Produkt przeznaczony jest zarówno do osób, które używają nawigacji w pracy, jak i podczas rodzinnych wyjazdów.

MODECOM wprowadza na rynek trzecią już odsłonę serii nawigacji: MODECOM FreeWAY MX3. Urządzenie działa w oparciu o procesor SiRF Atlas-V, taktujący z prędkością 664 MHz. Producent wyposażył urządzenie w równie szybkie pamięci DDR (128 MB). Dzięki temu połączeniu możliwe jest uzyskanie płynnej obróbki danych oraz zachowanie sporej mocy obliczeniowej, niezbędnej do obsługi ciągle uaktualnianych map i dodatkowego oprogramowania.

Istotną cechą prezentowanej przez MODECOM nawigacji FreeWAY MX3 jest 5-calowy wyświetlacz, wyposażony z czujnik natężenia światła. Dzięki tej bardzo istotnej funkcji użytkownik nie musi się już martwić o odpowiedni poziom jasności wyświetlacza. Zainstalowany w wyświetlaczu czujnik światła (ang. Light sensor) analizuje poziom nasłonecznienia a następnie dopasowuje podświetlenia ekranu do aktualnych warunków pogodowych.

MODECOM FreeWAY MX3, podobnie jak jego starszy brat z numerem 2, wpiera szereg funkcji multimedialnych, dzięki którym podróż może przebiegać w sposób przyjemniejszy dla posiadaczy tego urządzenia. Na szczególną uwagę zasługuję tutaj, zamontowany moduł Bluetooth®, który umożliwia m.in. połączenie nawigacji z telefonem komórkowych i tym samych używanie jej jako wysokiej klasy zestawu głośnomówiącego.  Miłośników muzyki ucieszy z pewnością zainstalowany w urządzeniu Transmiter FM, który umożliwia przesyłanie za pośrednictwem fal radiowych, ulubionych utworów, bezpośrednio do radia samochodowego.

FreeWAY MX3:  399 zł

FreeWAY MX3 + AutoMapa Polska XL:  549 zł

FreeWAY MX3 + AutoMapa Europe: 699 zł

tagi:

PDA i GPS wykop blip flaker buzz

Zobacz również