Polecamy na prezent...


Nexus 7 dostępny w Polsce

autor: Anna Paczuska dodane: 12 września 2013

0

Najnowszy tablet Asusa dostępny w przedsprzedaży w Agito.pl.

Tablet Asusa należy do rodziny Nexus, co oznacza, że jego system operacyjny Android jest stuprocentowo w zgodzie ze specyfikacją firmy Google.

Urządzenie wyposażone jest w 7-calowy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD. Technologia ASUS TruVivid poprawia wyrazistość i jasność kolorów, a panel IPS zapewnia szerokie kąty widzenia, wynoszące 178 stopni. Odporne na zarysowania szkło Corning gwarantuje dobrą wytrzymałość ekranu.

Tablet napędza czterordzeniowy procesor Qualcom Snapdragon S4 Pro, a 2 GB pamięci operacyjnej zapewniają bezproblemową pracę. Nowy tablet Asusa jest również w lekki – Nexus 7 to 290 g przy profilu grubości 8.65 mm. Dodatkowo, urządzenie wyposażono w funkcję ładowania bezprzewodowego.

W przedsprzedaży nowy Nexus 7 dostępny jest w Agito.pl za 999 zł. Sklep oferuje także preorder modelu wyposażonego w modem 3G LTE i dwukrotnie większą ilość pamięci wewnętrznej (32GB zamiast 16) w cenie 1499 zł.

Najnowszy tablet Asusa dostępny w przedsprzedaży w Agito.pl

Tablet Asusa należy do rodziny Nexus, co oznacza, że jego system operacyjny Android jest stuprocentowo w zgodzie ze specyfikacją firmy Google.

Urządzenie wyposażone jest w 7-calowy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD. Technologia ASUS TruVivid poprawia wyrazistość i jasność kolorów, a panel IPS zapewnia szerokie kąty widzenia, wynoszące 178 stopni. Odporne na zarysowania szkło Corning gwarantuje dobrą wytrzymałość ekranu. Tablet napędza szybki, czterordzeniowy procesor Qualcom Snapdragon S4 Pro, a 2 GB pamięci operacyjnej zapewniają bezproblemową pracę. Nowa, smukła konstrukcja zwiększa komfort pracy. Nowy tablet Asusa jest również wyjątkowo lekki – Nexus 7 to zaledwie 290 g przy profilu grubości 8.65 mm. Dodatkowo, urządzenie wyposażono w funkcję ładowania bezprzewodowego.

„Dzięki wysokiej jakości kamerom umieszczonym z przodu (1.2MP) i tyłu (5MP) urządzenia, nowy Nexus 7 doskonale nadaje się do prowadzenia rozmów wideo. Wyposażony jest także w antenę dual-band Wi-Fi, pozwalającąś na płynny streaming wideo w jakości HD, błyskawiczny czas reakcji podczas przeglądania stron internetowych i szybkie ściąganie danych. Nowy model Nexus 7 to także pierwszy dostępny na rynku tablet z systemem Android 4.3, najnowszą wersją najpopularniejszego mobilnego systemu operacyjnego” – podkreśla Piotr Michalski, menadżer produktu w Agito.pl.

W przedsprzedaży nowy Nexus 7 dostępny jest w Agito.pl za 999 zł. Sklep oferuje także preorder modelu wyposażonego w modem 3G LTE i dwukrotnie większą ilość pamięci wewnętrznej (32GB zamiast 16)
w cenie 1499 zł.

tagi:

PDA i GPS wykop blip flaker buzz

Zobacz również