Polecamy na prezent...


Niedługo premiera Real Boxing

autor: Anna Paczuska dodane: 13 lipca 2012

0

Dash Dot Creations we współpracy z Alvernia Studios pracować będą nad produkcją gry Real Boxing przygotowywanej przez Vivid Games, do produkcji którego użyta zostanie technologia Unreal Engine. Teaser gry zostanie przedstawiony na targach branżowych Gamescom  w połowie sierpnia w Kolonii. Gra trafi do sprzedaży w czwartym kwartale 2012 r.

- W Real Boxing stawiamy na najwyższą jakość wizualną, oraz rozgrywkę dostosowaną do odbiorców urządzeń przenośnych.– zapowiada Remigiusz Kościelny, prezes Vivid Games. Gra przygotowywana jest w pierwszej kolejności na urządzenia z systemem iOS, a następnie konsolę Sony PlayStation Vita. – Aby osiągnąć tak wysoko postawioną poprzeczkę zdecydowaliśmy się na użycie najbardziej zaawansowanych technologii i współpracę z najlepszymi specjalistami. Do produkcji gry wykorzystany zostanie silnik Unreal Engine, a nad animacjami pracować będzie studio Dash Dot Creations – jedno z najlepszych w Polsce. Do osiągnięcia wysokiego stopnia realizmu wykorzystane zostaną sesje motion capture wykonane w Alvernia Studios – w miejscu w którym powstawały animacje do produkcji, takich jak: Wiedźmin 2, Bullet Storm czy Dead Island. – kontynuuje Kościelny.

Podczas sesji motion capture Alvernia Studios  korzysta z najnowszej technologii marki Vicon-  zdobywca technicznego Oscara za produkowany przez siebie system MoCap. Studio dysponuje  24 kamerami Vicon T160 o rozdzielczości 16 megapikseli, pracującymi w trybie 120 klatek/sek. Umożliwiają one realizację ujęć, w których bierze udział nawet sześciu aktorów naraz. Wykonuje również motion capture twarzy, zarówno w osobnych sesjach jak też podczas przechwytywania ruchu całej sylwetki.

Technologia Unreal Engine 3 jest w tej chwili najbardziej zaawansowanym silnikiem graficznym dostępnym na urządzeniach z systemem iOS.

Pierwszy materiał dotyczący Real Boxing w postaci Teasera zostanie zaprezentowany na największych na świecie targach gier i rozrywki Gamescom 2012 w Kolonii.

tagi:

Rozrywka Zabawki i gry wykop blip flaker buzz

Zobacz również