Polecamy na prezent...


Nikon COOLPIX S6600 – aparat do autoportretów

autor: Anna Paczuska dodane: 1 września 2013

4

Aparat ten wyróżnia m.in. obrotowy wyświetlacz LCD, opracowany z myślą o tworzeniu autoportretów oraz fotografowaniu z wysokiej lub niskiej perspektywy. Funkcja „Kontrola gestów” pozwala na robienie zdjęć lub filmowanie, a nawet sterowanie zoomem, przez przesunięcie palcem po ekranie w trybie autoportretu.

Matryca CMOS o rozdzielczości 16 megapikseli, wykonana w technologii BSI, w połączeniu z 12-krotnym zoomem optycznym zapewnia żywe barwy rejestrowanych obrazów – nawet przy jaskrawym świetle dziennym i słabym oświetleniu nocnym. Dodatkowo, aparat wyposażony jest w mechanizm redukcji drgań w obiektywie (VR), eliminujący efekt poruszenia.

COOLPIX S6600 oferuje 18 programów tematycznych, które dostosowują ustawienia aparatu w zależności od fotografowanej sceny. Użytkownik ma również do dyspozycji aż 30 różnych efektów i filtrów, które umożliwiają nadawanie zdjęciom indywidualnego charakteru. Tryb Szybkie efekty pozwala na zastosowanie efektu specjalnego natychmiast po wykonaniu zdjęcia, a dzięki trybowi Łatwa panorama każdy będzie mógł zachować malownicze widoki. Uwiecznionymi obrazami można dzielić się z rodziną i przyjaciółmi dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi, który umożliwia łączność z urządzeniami mobilnymi, takimi jak smartfon czy tablet.

Aparat COOLPIX S6600 będzie dostępny w czterech kolorach: czarnym, czerwonym, fioletowym, białym.

tagi:

Fotografia wykop blip flaker buzz

Zobacz również