Polecamy na prezent...


Nowa wersja aplikacji TomTom na iPhone’a

autor: Anna Paczuska dodane: 3 sierpnia 2011

0

Aktualne informacje o ruchu drogowym i trasa typu multi-stop w aplikacji TomTom na iPhone. Wersja 1.8 już dostępna.

TomTom udostępnił nową wersję aplikacji TomTom dedykowaną smartfonom iPhone, w której znajdziemy nowe funkcje: planowanie trasy typu multi-stop i wykorzystanie technologii TomTom HD Traffic. Obie te funkcjonalności są po raz pierwszy dostępne w polskich wersjach aplikacji i ułatwiają kierowcom planowanie trasy poprzez aktualne informacje o ruchu drogowym oraz możliwość uwzględnienia do pięciu punktów pośrednich.

Użytkownicy nowej wersji aplikacji mogą korzystać teraz także z innowacyjnej technologii TomTom HD Traffic, dzięki której dostarczane są aktualne informacje o sytuacji na drodze. Dane pochodzą z wielu źródeł, dzięki czemu użytkownicy aplikacji TomTom są zawsze najlepiej poinformowani. Dodatkowo, informacje aktualizowane są co dwie minuty, jest to do siedmiu razy szybciej niż w innych technologiach, co sprawia, że kierowca zawsze ma pewność, że znajduje się na najszybszej trasie.

Trasy typu multi-stop umożliwiają kierowcy planowanie podróży uwzględniającej postój na stacji benzynowej, adres przyjaciół, których chce odebrać oraz warte zobaczenia atrakcje turystyczne na trasie do wybranego miejsca docelowego. Dzięki tej funkcji nie trzeba już za każdym razem planować nowej trasy do poszczególnych punktów, co więcej kierowca będzie znał dokładny czas dojazdu do celu z uwzględnieniem punktów pośrednich.

Nowa wersja aplikacji dostarcza również najnowsze mapy, które obejmują ostatnie zmiany na drogach. Dodatkowo, baza fotoradarów została uzupełniona, dzięki czemu kierowcy mogą być bezpieczni na drodze i unikać mandatów.

Dedykowana smartfonom aplikacja TomTom, wersja 1.8, jest dostępna w App Store. Regionalne i kontynentalne wersje aplikacji są już dostępne dla modeli iPhone 4, iPhone 3GS, iPhone 3G i iPod touch na stronie

www.tomtom.com/tomtom-app.

Aplikacja TomTom Polska jest dostępna w cenie: 49,99€

Aplikacja TomTom Europa Wschodnia jest dostępna w cenie: 59,99 €

Aplikacja TomTom Europa jest dostępna w cenie: 79,99€

tagi:

Apple Komórki PDA i GPS wykop blip flaker buzz

Zobacz również