Polecamy na prezent...


Nowa wersja Magic Remote

autor: Anna Paczuska dodane: 22 grudnia 2012

0

Wzbogacony o funkcje sterowania głosowego pilot, otwiera zupełnie nowe możliwości korzystania z telewizorów CINEMA 3D Smart TV firmy LG.


Wraz z nadchodzącymi targami CES (Consumer Electronics Show) w Las Vegas, firma LG Electronics poinformowała o nowej wersji pilota Magic Remote, który przeznaczony jest do telewizorów z linii CINEMA 3D Smart TV. W najnowszym modelu urządzenia zastosowano udoskonaloną funkcję „rozpoznawania mowy”, pozwalającą użytkownikom na łatwe i interaktywne sterowanie telewizorem za pomocą głosu w sposób przypominający zwykłą rozmowę. Nowy pilot umożliwia sterowanie na cztery sposoby: oprócz głosu, gestami, kursorem, a także przy użyciu kółka.

„Firma LG oferuje innowacyjny sprzęt do domowej rozrywki, a pilot Magic Remote odgrywa kluczową rolę w zapewnieniu pełnej satysfakcji z użytkowania telewizorów CINEMA 3D Smart TV”, mówi Havis Kwon, Prezes i Dyrektor Generalny firmy LG Electronics Home Entertainment. „Najnowsza wersja pilota to imponujący zestaw funkcji, znanych już z poprzednich modeli. Ponadto urządzenie wyposażone zostało w funkcję precyzyjnego rozpoznawania mowy, która w połączeniu z możliwością sterowaniem gestami, kółkiem oraz kursorem sprawia, że używanie pilota Magic Remote jest naprawdę intuicyjne.”

Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii sterowania głosowego w pilocie Magic Remote, korzystanie z poleceń głosowych jest proste i efektywne. Nowe oprogramowanie rozpoznające mowę „Natural Language Recognition” sprawia, że wydawanie poleceń głosowych jest łatwe i naturalne, przypominając prowadzenie zwykłej rozmowy. Wystarczy wypowiedzieć nazwę tytułu utwory, który chce się usłyszeć, a nowy pilot Magic Remote wyśle odpowiedni sygnały do telewizora.

Nowy pilot LG Magic Remote odgrywa kluczową rolę w zapewnieniu wygody użytkowania kina domowego, ponieważ umożliwia w pełni komfortowe sterowanie różnorodnymi urządzeniami systemu domowej rozrywki. Wszystkie urządzenia, od telewizorów Smart TV, cyfrowych tunerów telewizyjnych, zintegrowanych systemów sound bar po odtwarzacze Blu-ray można obsługiwać przy użyciu jednego pilota Magic Remote. Dzięki funkcji sterowania kursorem pilot LG Magic Remote, będzie idealnym kontrolerem gier wideo. Z kolei sterowanie przy użyciu kółka, idealnie sprawdzi się przy przewijaniu stron internetowych, czy regulowania powiększenia obrazu podczas korzystania z aplikacji, takich jak Google Maps. Wykonując określone ruchy pilotem użytkownicy mogą szybko wyświetlać często używane menu lub uruchamiać najpotrzebniejsze funkcje. Na przykład, ulubiony kanał telewizyjny można włączać pisząc w powietrzu jego numer.

Pilot Magic Remote dostępny jest w dwóch wersjach: pierwsza klasy premium dostarczana jest wraz z telewizorami Premium LG CINEMA 3D Smart TV. Drugi model dołączany jest do standardowych telewizorów CINEMA 3D Smart TV. Pilot Magic Remote w wersji premium wyposażony jest w przyciski z podświetleniem LED, ułatwiające korzystanie z pilota w ciemności. Ponadto w wersji premium urządzenie ma bardziej kompaktową obudowę, która jest wygodniejsza w codziennym użyciu. Użytkowanie ułatwia także staranne rozmieszczenie przycisków na pilocie.

tagi:

Gadżety Rozrywka wykop blip flaker buzz

Zobacz również