Polecamy na prezent...


Nowe mobilne głośniki Omega Bluetooth 4 w 1

autor: Anna Paczuska dodane: 27 września 2013

0

Platinet S.A. wprowadza kolejne nowości pod własną marką OMEGA.  Do internetowego sklepu firmy trafiły właśnie dwa nowe modele głośników Bluetooth – Challenger OG04 i Enterprise OG05.

Challenger OG04 i Enterprise OG05 to głośniki stereo w technologii Bluetooth. Wbudowany moduł Bluetooth pozwala na ich bezprzewodowe połączenie nie tylko z tabletami i smartfonami, ale również laptopami, komputerami stacjonarnymi czy tradycyjnymi telefonami komórkowymi.

Za pomocą kabla Line-In można do nich podłączyć także zewnętrzne źródła dźwięku, np. odtwarzacz MP3 lub MP4. Wygodne sterowanie urządzeniami jest możliwe za pomocą wbudowanych przycisków, które pozwalają m.in. regulować głośność, przewijać utwory, a nawet odbierać połączenia telefoniczne. Ponadto dzięki wbudowanemu mikrofonowi głośniki mogą służyć jako zestaw bezprzewodowy do rozmów telefonicznych i telekonferencji na Skypie i innych komunikatorach. Litowo-jonowy akumulator o pojemności 800mAh zapewnia kilka godzin pracy bez potrzeby ładowania urządzeń.

Dzięki kompaktowym rozmiarom oraz wadze nieprzekraczającej 500 g głośniki sprawdzą się także w terenie. Deklarowany przez producenta zasięg na otwartej przestrzeni to 10 metrów. Dodatkowo model Challenger OG04 został wyposażony w specjalny uchwyt, pełniący funkcję stacji dokującej do tabletów czy smartfonów, który pozwala na zamocowanie ich w pozycji pionowej lub poziomej. Rozwiązanie to umożliwia wygodne korzystanie z multimedialnych funkcji podłączanego sprzętu, takich jak np. oglądanie filmów. Dzięki jednolitej kolorystycznie, aluminiowej obudowie oraz smukłym kształtom, urządzenia zyskały elegancki wygląd. Głośniki dostępne są w kolorze czarnym, a model Enterprise OG05 również białym.

Cena: 120 zł

tagi:

Audio Gadżety wykop blip flaker buzz

Zobacz również