Polecamy na prezent...


Nowe monitory AOC

autor: Anna Paczuska dodane: 20 listopada 2012

0

AOC wprowadza do oferty dwa modele 60ID z linii Professional. Cechuje je zestaw ergonomicznych funkcji podnoszących komfort pracy.

Model AOC e2460Phu nadaje się zarówno do wykorzystania w biurze, jak i do celów rozrywkowych. Model AOC m2460Phu podobnie, z tym że wyposażono go w wyświetlacz AMVA. Oba monitory mają przekątną ekranu 61 cm (24″).

Oba monitory oferują szereg funkcji ergonomicznych, które zwiększają komfort pracy. Pivot-obrót monitora o 90° do pozycji pionowej – można wykonać w ciągu kilku sekund. To funkcja przydatna np. podczas edycji zdjęć portretowych lub pracy z długimi dokumentami. Monitor można także łatwo obracać o 360°na podstawie. Regulacja w pionie umożliwia zmianę wysokości monitora o maks. 130 mm dla uzyskania optymalnej pozycji, co opóźni nadejście uczucia zmęczenia. Oba monitory wyposażono także w możliwość nachylania ekranu w zakresie -5°~ +15°.


Ekrany o przekątnej 61 cm (24″) mają klasyczne, matowe, czarne wykończenie, zapobiegające powstawaniu odblasków. Oba modele mają świetne parametry techniczne: jasność obrazu 250 cd/m² oraz kontrast statyczny 1000:1 (kontrast dynamiczny: 20 000 000:1).


Przy rozdzielczości Full HD i nadzwyczaj krótkim czasie reakcji 2 ms, AOC e2460Phu wyświetla ostry i czysty obraz w najwyższej jakości, nawet przy najszybszych scenach.

Oba monitory są kompatybilne z HDCP i wyposażone w 5 portów USB (1 w górnej części monitora, 4 w dolnej), co umożliwia łatwe podłączanie wielu urządzeń: pamięci flash, aparatów cyfrowych czy innych urządzeń. Dla jeszcze większej wygody jedno z gniazd USB ma większą wydajność prądową ładowania baterii podłączonych urządzeń: z pomocą funkcji szybkiego ładowania można w krótszym czasie naładować rozładowany telefon komórkowy czy inne urządzenie przenośne. Dopełnieniem całości są złącza cyfrowe HDMI i DVI-D oraz analogowe złącze wejściowe VGA, które czynią z tych monitorów prawdziwe centra multimedialne.

Modele są dostępne w sprzedaży w sugerowanych cenach detalicznych:

AOC m2460Phu: 1116 PLN,

AOC e2460Phu: 1033 PLN.

tagi:

Peryferia wykop blip flaker buzz

Zobacz również