Polecamy na prezent...


Nowe produkty Raptor dla graczy

autor: Anna Paczuska dodane: 10 października 2012

0

Na polskim rynku pojawiły się dwa nowe produkty sygnowane marką Raptor – słuchawki multimedialne LH1 Evo Gaming oraz pad LG2.

Słuchawki są  jednym z najważniejszych atrybutów gracza. Z jednej strony pozwalają usłyszeć szelest skradającego się przeciwnika, a z drugiej umożliwiają komunikację z innymi uczestnikami zabawy. Model Raptor LH1 Evo Gaming, wyposażony w mikrofon,  wyróżnia się wyjątkową lekkością. Słuchawki są bardzo wygodne, nie uciskają głowy, a uszy otaczają miękkie nauszniki.

Efektowne wysokie dźwięki oraz głębokie basy gwarantują niezapomniane doznania w trakcie grania. Producent zapewnia, że słuchawki znakomicie sprawdzają się podczas gier wieloosobowych. Zakres częstotliwości przenoszonych przez słuchawki mieści się w przedziale 20 Hz-20 kHz, zaś czułość 113 dB +/- 3 dB.

Z kolei nowy pad Raptor LG2 powinien zainteresować przede wszystkim wielbicieli gier sportowych.  Użytkownik ma do dyspozycji 6 cyfrowych przycisków oraz cztery boczne. Ośmiokierunkowy przycisk krzyżowy ułatwia poruszanie się po menu. Pad może pracować w trybie Turbo (przyspieszenie).  Antypoślizgowa i odporna na odciski palców powłoka sprawia, że gracz nie musi obawiać się utraty pewnego chwytu, nawet jeśli jego dłoń porusza się w bardzo szybkim tempie.

Hama oferuje słuchawki LH1 Evo Gaming w cenie 119 złotych, natomiast zakup pada Raptor LG2 wiąże się z wydatkiem 99,90 złotych.

tagi:

Gadżety Zabawki i gry wykop blip flaker buzz

Zobacz również